Iecavas
novads
IEsakņojas
Seko: twitter facebook draugiem rss

Mēneša jaunietis

29-04-2015 0

Iecavas jauniešiem ir ļoti daudz apslēptu talantu, viņi nodarbojas ar netradicionālām lietām, par kurām citi, iespējams, nemaz nenojauš. Ar titulu «Mēneša jaunietis» mēģināsim arī citiem Iecavas novada jauniešiem pastāstīt, cik dažādi un interesanti mēs esam, tādā veidā cenšoties iedvesmot citus jauniešus.

Mēneša aktīvākais jaunietis Iecavas novadā tiek izraudzīts katru mēnesi.

Pretendentus izvērtē Jaunatnes konsultatīvā padome sadarbībā ar jaunatnes lietu speciālistu.

 

Aprīlis

 

Eva Ķeruže - viena no 7.Jauniešu Saeimas deputātiem - ik dienu interesējas par aktuālajiem jaunumiem pasaulē un savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar politikas zinātni. Vairāk par aprīļa mēneša jaunieti lasi šeit.

 

 

Marts

 

«Robotikas pulciņa izveide mūsu skolā mainīja manu dzīvi uz labo pusi - es atradu aizraušanos, kas man ļoti patīk,» teic Oskars Brauns, kurš izvirzīts par Iecavas novada mēneša jaunieti martā. Kā jaunietis liek lietā savu radošumu, būvējot robotus, lasi šeit.

 

 

Februāris

 

Raiti Fomratu īsumā raksturo viens vārds - «ātrs». Ļoti ātri - tikai trīs gadus pēc treniņu uzsākšanas - viņam izdevies kļūt par valsts otro ātrāko sprinteri U20 vecuma grupā un par piekto ātrāko skrējēju pieaugušo konkurencē. Vairāk par Raita sasniegumiem lasi šeit

 

 

Janvāris

 

Anželika Matileviča ir viena no tiem 4000 jauniešiem valstī, kuri ir izmantojuši iespēju apgūt profesiju, iesaistoties Valsts izglītības attīstības aģentūras projektā Jauniešu garantija. Kā jauniete nonāca līdz pastāvīgam viesmīles darbam, lasi šeit.

 

 

 

 

Lapas informācija atjaunota:    27.04.2017
Aktuālais jautājums

Vai esi informēts/-a par skolēnu vasaras darbu pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās?

TWITTER
IecavaLV
26 Apr
No 2. maija piesakies skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā! Šogad darbavietu skaits novadā palielināts.… https://t.co/MFE8qbXIVl