Iecavas
novads
IEsakņojas
Seko: twitter facebook rss

Skolēnu atsauksmes 2015

06-10-2015 0

Marina Červjakova (PII Dartija): 

Manuprāt, tā ir lieliska iespēja pilnveidot sevi, iepazīt savus talantus un spējas. Kopumā esmu apmierināta ar šovasar iegūto darba vietu.

Laura Volfa (E. Virzas bibliotēka):

Es priecājos, ka novads, kurā es dzīvoju, man deva iespēju strādāt vasaras brīvlaikā. Patika tas, ka bija vairākas darbavietas, no kurām varēju izvēlēties sev tīkamāko. Es uzskatu, ja jauniešiem tiek dota šāda iespēja, to noteikti vajag izmantot.

Beatrise Plukasa (Iecavas vidusskola):

Man ļoti patika strādāt. Strādāju skolā kopā ar man pazīstamiem cilvēkiem. Es ieteiktu ikvienam jaunietim izmantot iespēju un piedalīties projektā, jo iespējams gūt darba pieredzi un komunicēt ar dažādiem cilvēkiem. Arī nākamgad plānoju strādāt.

Līga Norvaiša (Iecavas vidusskola):

Pirmkārt vēlos uzsvērt to, ka šī ir lieliska iespēja strādāt gribošam jaunietim pierādīt sevi darba vidē. Es šo iespēju izmantoju jau trešo gadu un nenožēloju nevienu nostrādāto dienu. Esmu pilnveidojusi savas iemaņas ar pieredzi, kurā varu dalīties ar citiem! Iesaku ikvienam jaunietim pamēģināt, jo iegūsi darba pieredzi, ko pieprasa darba devēji!

Elisa Lāce (Iecavas internātpamatskola):

Skolēnu vasaras brīvlaikā strādāt bija jautri, ceru strādāt arī nākamajā vasarā!
.

Lapas informācija atjaunota:    06.10.2015
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s