Iecavas
novads
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavai 525

25-04-2017 0

 

Aicinām kuplināt Iecavas svētku gājienu

No 21. līdz 23. jūlijam svinēsim Iecavas 525 gadu jubileju, kurā par neatņemamu svētku programmas sastāvdaļu ir kļuvis gājiens. Šoreiz gājiens, kura tēma būs ”Tādi esam!”, ievadīs svētku pirmo dienu - tas notiks 21. jūlijā plkst. 20.00 no novada domes ēkas un noslēgsies estrādē.

Aicinām uzņēmumu, iestāžu, biedrību un citu organizāciju kolektīvus piedalīties gājienā, tā apliecinot savu piederību novadam, un parādīt kādi mēs, iecavnieki, esam!

Foto: Atzīmējot Iecavas 520. gadskārtu, gājienā devās krietns pulks novada iedzīvotāju un viesu

Gatavojoties gājienam, svētku organizatori lūdz padomāt par noformējumu un sava kolektīva atpazīstamību starp citiem gājiena dalībniekiem (karogs, logo, uzraksts).

Interesentus aicinām pieteikties, rakstot iecavaskn@gmail.com vai zvanot 63941234.

Lai bagātinātu svētku piedāvājumu, tirgotājus, amatniekus, mājražotājus un ēdinātājus līdz 19. jūlijam lūdzam pieteikties dalībai svētku tirgū, zvanot tirdzniecības koordinatoram Dzintaram pa tālruni 29765100.

______________________________________________________________________________________________________________________
 

Iecavas 525 gadu jubileju svinēsim trīs dienu garumā

Svētkus ar plašu pasākumu programmu, kas veidota, caurvijot senatni un mūsdienas, šoreiz plānots svinēt trīs dienas – no 21. līdz 23. jūlijam.

21. jūlijā Iecavas novada iedzīvotāji un viesi tiks aicināti vienoties kopīgā gājienā. Estrādē notiks novada amatierkolektīvu koncerts, kam sekos Iecavā vēl nebijis priekšnesums – muzikālo strūklaku multimediju šovs. Vakara noslēgumā plānots koncerts uz Mūzikas un mākslas skolas balkona, nakts skrējiens, kā arī dejas dažādām gaumēm.

Sestdien, 22. jūlijā, iecavniekus modinās pūšamo instrumentu skaņas un aicinās piedalīties kopīgās fiziskās aktivitātēs - rīta fitnesa nodarbībā.

Iecavas parkā īpaši gaidīs mazos svētku dalībniekus. Notiks radošās darbnīcas ar Kašeru, izklaidēs "Pasaku nams", būs pieejamas dažādas atrakcijas, priecēs amatierkolektīvu koncerts uz bērnu un jauniešu skatuves.

Estrādē notiks Latvijā iemīļotu mākslinieku priekšnesumi. Muzicēs Igo, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš, Ginta Krievkalna, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva un pavadošā grupa Kristapa Krievkalna vadībā. Koncertu vadīs aktieris Ainārs Ančevskis. Vakara nobeigumā estrādē uzstāsies grupas "Rakstu raksti" un "Auļi", pasākumu noslēgs krāšņs salūts un balle.

Uz bērnu un jauniešu skatuves klausītājus priecēs "Bermudu divstūris" un "Triānas parks". Izturīgākajiem plānotas dejas DJ Gustavito vadībā.

Par Iecavas svētku tradīciju jau kļuvusi Gross-Eckau (Iecavas) kauju rekonstrukcija, kas arī šoreiz priecēs iecavniekus un viesus.

Parkā visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes: amatnieku tirdziņš, izjādes ar zirgiem, orbitrons, kino telts.

Svētdien, 23. jūlijā, svētki pieskandinās Iecavas baznīcas - luterāņu baznīcā koncertēs viena no labākajām latviešu ērģelniecēm Kristīne Adamaite kopā ar vokālisti no Itālijas I.Manoni, savukārt katoļu baznīcā klausītājus priecēs mūziķa Kārļa Kazāka koncerts.

Svētku programmu bagātinās pūtēju orķestris no Vācijas pilsētas Billerbekas.
 

Lapas informācija atjaunota:    16.05.2017
Aktuālais jautājums

Vai plāno piedalīties Iecavas 525. jubilejas svētku gājienā ”Tādi esam!”?

Neesmu vēl izlēmis
TWITTER
IecavaLV
29 May
RT @ugunsdzeseji: Ja šodien, 29.maijā no plkst.14.00 līdz 14.15, dzirdat trauksmes sirēnas, nesatraucieties, jo notiek to plānveida pārbaud…