Iecavas
novads
IEdzīvina
Seko: twitter facebook rss

Pašvaldības iestāžu vakances

0

23.02.2018.

Iecavas novada pašvaldība izsludina konkursu uz vakanto amatu – Iecavas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, profesijas kods 1112 39 (viena amata vieta uz nenoteiktu laiku, darbavieta – Iecava, Iecavas novads).

Prasības pretendentiem/-ēm:

 • profesionālais vai akadēmiskais maģistra grāds ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā, inženierzinātnēs, būvniecībā vai sabiedrības pārvaldē (tiks uzskatīta par priekšrocību); otrā līmeņa augstākā izglītība amata pienākumu izpildei atbilstošā jomā
 • valsts valodu zināšanas augstākajā līmenī (atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām)
 • vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā
 • pieredze pašvaldības darbā (vadošā amatā) tiks uzskatīta par priekšrocību; pieredze augstākā līmeņa vai vidēja līmeņa vadībā
 • nevainojama reputācija

Galvenie amata pienākumi:

 • organizēt domes izdoto saistošo noteikumu, lēmumu un citu normatīvo aktu izpildi
 • organizēt teritorijas attīstības programmas projekta, teritorijas plānojuma projekta un budžeta projekta izstrādāšanu, kā arī saimnieciskā un gada publiskā pārskata sagatavošanu
 • kontrolēt pašvaldības apstiprināta budžeta izpildi un racionālu izmantošanu pašvaldības iestādēm
 • pastāvīgi uzturēt saikni starp kapitālsabiedrībām un domes priekšsēdētāju (kapitāldaļu turētāja pārstāvi)
 • rīkoties ar domes (iestādes) mantu un finanšu resursiem, slēgt saimnieciskos darījumus ar juridiskajām un fiziskajām personām pašvaldības administrācijas vārdā saskaņā ar Iecavas novada pašvaldības nolikuma noteikto kārtību
 • ierosināt jautājumu izskatīšanu domē un domes pastāvīgajās komitejās
 • vadīt Saimnieciskās nodaļas darbu
 • pieņemt pašvaldības iedzīvotājus

 

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Pieteikumam jāsatur šādi dokumenti: iesniegums; konkursa nolikuma prasībām atbilstošas izglītības dokumentu kopijas; īss dzīves un darba gaitu pārstāsts Curriculum Vitae (vēlams Europass formātā); Iecavas pašvaldības attīstības redzējums (līdz 4000 rakstu zīmēm datorrakstā); atsauksmes un/vai rekomendācijas.

Pieteikumu var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu – Iecavas novada pašvaldības administrācija, adrese – Skolas iela 4-40, Iecava, Iecavas novads, LV-3913, vai iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Iecavas novada pašvaldības administrācijas Administratīvajā nodaļā (Skolas ielā 4-40, Iecavā, Iecavas novadā (2.stāvā)) darba laikā. Uz aploksnes jābūt norādei „Konkursam uz vakanto Iecavas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu”.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina pasta sūtījuma saņemšana Iecavas novada pašvaldības administrācijas Administratīvajā nodaļā līdz 2018. gada 09. marta plkst. 14.00; pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Uzziņas par darba pienākumiem un to apjomu var saņemt, zvanot pa tālruni: (+371) 63942443 vai (+371) 29425784 (izpilddirektoram).

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

___________________________________________________________________________________________________

16.02.2018.

Iecavas vidusskola (reģ.Nr.90000057174) piedāvā pastāvīgu darbu pavāra palīgam. Sīkāka informācija pa  tālruni  20398328.

___________________________________________________________________________________________________

11.12.2017.

Dzimtmisas pamatskola (reģ. Nr. 90000057155) aicina darbā šoferi-sagādnieku. Tālr. informācijai 63946129.

___________________________________________________________________________________________________

22.11.2017.

Iecavas internātpamatskola (reģ. Nr. 90000047369) aicina darbā psihologu (0,3 likmes). Sīkāka informācija pa tālr. 28351082.

Lapas informācija atjaunota:    23.02.2018
TWITTER
IecavaLV
19 Feb
Ieskaties! No 19. februāra izmaiņas Iecavas Jauniešu centra darbā. #aktīvijaunieši https://t.co/2MDfHHkxfP