Iecavas
novads
IEdzīvina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Skolas ielas pārbūve

20-03-2017 0

21.04.2017.

Ielas pārbūves dēļ karsto ūdeni un apkuri atslēgs no 8.maija

Skolas ielas pārbūves projekta ietvaros posmā no Edvarta Virzas ielas līdz Tirgus ielai ir nepieciešams veikt vecās, neizmantotās siltumtrases demontāžu, kā arī jauna ūdensvada, sadzīves kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas izbūvi.

Lai to varētu izdarīt, ņemot vērā laika apstākļus, būvnieku un darbu pasūtītāja kopsapulcē nolemts, ka  daudzdzīvokļu mājām Skolas ielā 1, Skolas ielā 2, Edvarta Virzas ielā 28 un Dārza ielā 4 no 8. maija aptuveni uz piecām vai sešām dienām tiks atslēgts karstais ūdens un apkure, informē Iecavas novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs.

________________________________________________________________________________________________________________

12.04.2017.

Vairākām mājām plāno atslēgt karsto ūdeni un apkuri

Skolas ielas pārbūves projekta ietvaros posmā no Edvarta Virzas ielas līdz Tirgus ielai ir nepieciešams veikt vecās, neizmantotās siltumtrases demontāžu, kā arī jauna ūdensvada, sadzīves kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas izbūvi.

Lai to varētu izdarīt, daudzdzīvokļu mājām Skolas ielā 1, Skolas ielā 2, Edvarta Virzas ielā 28 un Dārza ielā 4 uz piecām vai sešām dienām ir jāatslēdz karstais ūdens un apkure, informē Iecavas novada domes kapitālās celtniecības galvenais speciālists Juris Kuziks. Atslēguma sākuma datums būs atkarīgs no laikapstākļiem, un par to tiks lemts būvnieku un darbu pasūtītāja kopsapulcē ceturtdien, 13. aprīlī. Ja laiks būs pietiekami silts, karsto ūdeni un apkuri plānots atslēgt 18. aprīlī, bet, saglabājoties drēgnam laikam, tas, iespējams, tiks darīts no 24. aprīļa.

Anta Kļaveniece

________________________________________________________________________________________________________________

31.03.2017.

Satiksmes ierobežojumi Skolas ielas posmā

Turpinās Skolas ielas pārbūves projekta realizācija. 6. aprīlī plānots uzsākt vecā asfalta frēzēšanas darbus ielas posmā no Rīgas ielas līdz Lauku ielai. Darbu laikā transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība tiks ierobežota. Lai iedzīvotājiem būtu mazāk neērtību, rakšanas darbi tiks veikti pa posmiem, tos norobežojot.

Transportlīdzekļu vadītājus lūdzam ņemt vērā kustības ierobežojumus, sekot līdzi pagaidu ceļa zīmēm un izmantot apbraucamos ceļus, slēgtā posma apbraukšanai. Arī gājējus un velosipēdu vadītājus aicinām iespēju robežās izvēlēties citus maršrutus.

Iecavas internātpamatskolas un Iecavas vidusskolas audzēkņus un viņu vecākus remontdarbu laikā lūdzam izvēlēties citus ceļus, lai nokļūtu izglītības iestādē.


Satiksmes organizācijas shēma Skolas ielas pārbūves laikā.

Lelde Podniece-Jostmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste

____________________________________________________________________________________________________________

 

07.03.2017.

Darbus Skolas ielā sarežģī neprecizitātes topogrāfijā

Janvāra beigās Iecavā tika uzsākta ilgi gaidītā Skolas ielas pārbūves projekta realizācija.

Pašlaik Skolas ielas posmā no Edvarta Virzas ielas līdz Rīgas ielai (310 m) un Dzirnavu ielas posmā no Edvarta Virzas līdz Skolas ielai (319 m) būvnieki veic rakšanas darbus un inženiertīklu - ūdensvada un lietus kanalizācijas - izbūvi. Šos darbus turpinās jaunas sadzīves kanalizācijas būvniecība.

Pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs un kapitālās celtniecības galvenais speciālists Juris Kuziks informē, ka līdz šim būvdarbi Skolas ielā rit pēc grafika, neskatoties uz to, ka posmā no Skolas ielas 5. nama līdz Rīgas ielai rakšanas darbus sarežģī vecās, neekspluatējamās siltumtrases demontāža, jo virs tās ir izbūvēta jaunā siltumtrase, kuru nedrīkst sabojāt. Laikā, kad tika veikta siltumtrašu atjaunošana, veco siltumtrasi nedemontēja, lai darbus varētu paveikt lētāk. Pagaidām nav zināms, kāda situācija ir Skolas ielas posmā no Rīgas ielas līdz Lauku ielai.

Diemžēl Skolas ielas pārbūves projekta izstrādei nepieciešamo siltumtrašu topogrāfiju SIA «Iecavas siltums» iesniedza ar neprecīziem datiem, un reālā siltumtrašu situācija atklājas tikai tagad, atrokot apakšzemes komunikācijas. Šo sarežģījumu dēļ projektā jāveic izmaiņas un pastāv varbūtība, ka pieaugs projekta izmaksas un ieplānoto darbu termiņš. Lai demontētu veco siltumtrasi, iespējams, ka pēc apkures sezonas beigām daudzdzīvokļu mājām Skolas ielā 1 un Skolas ielā 2 kādu laiku (līdz divām nedēļām) tiks atslēgta karstā ūdens padeve. Ja šāda rīcība būs nepieciešama, iedzīvotāji par to laikus tiks brīdināti.  

Līdz šim būvniecības process netraucē piekļuvi īpašumiem un iedzīvotāju sūdzības nav saņemtas. Liels pluss - iedzīvotāju automašīnu ērtākai novietošanai ir atvēlēts stāvlaukums Skolas ielā 3. Lai būtu mazāk neērtību, rakšanas darbi tiek veikti pa nelieliem posmiem, tos norobežojot.

Jau vēstīts, ka Iecavas novada domes izsludinātajā atklātajā konkursā par Skolas ielas pārbūvi Iecavā tiesības īstenot šo projektu ieguva ceļu būves firma SIA «Binders» par līgumcenu 1 217 777,77 eiro. Pazemes inženiertīklu izbūvi sadarbībā ar SIA «Binders» veic apakšuzņēmējs SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība».

Projekta gaitā kopumā tiks izbūvēti šādi inženiertīkli:

* saimnieciskā kanalizācija 1727,8 m

* ūdensvads 1415,5 m

* lietus kanalizācija 2114,1 m.

Vēl Skolas ielas pārbūves projektā izbūvēs jaunu ielas apgaismojumu, gājēju ietvi un brauktuvi, veiks labiekārtošanu. 2016. gada 4. novembrī noslēgtais līgums paredz, ka visiem būvdarbiem jābūt pabeigtiem līdz 2018. gada februārim, taču būvnieki ir apņēmušies projekta realizāciju pabeigt jau šogad. Ja būvdarbus tomēr kavēs neparedzētas situācijas, tad līdz salam tiks ieklāta asfalta apakškārta, bet virskārtas asfaltēšanu atliks līdz nākamā gada pavasarim.


Anta Kļaveniece

______________________________________________________________________________________________________________________

19.01.2017.

Uzsāks Skolas ielas pārbūvi

Pirmdien, 23. janvārī, tiks uzsākti Skolas ielas pārbūves darbi, tādēļ iedzīvotājiem jārēķinās ar neērtībām un satiksmes ierobežojumiem.

Vispirms asfalta seguma demontāža, kā arī kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmu izbūve plānota Skolas ielas posmā no Edvarta Virzas līdz Rīgas ielai un Dzirnavu ielas posmā no Edvarta Virzas ielas līdz Skolas ielai. Būvnieki - ceļu būves firma SIA «Binders» - par ierobežojumiem informēs iedzīvotājus, kuru īpašumi atrodas ielas pārbūves zonā, kā arī iespēju robežās nodrošinās piekļūšanu īpašumiem.

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt atbildīgajam būvdarbu vadītājam Jānim Fedotovam pa tālr. 26352300 vai būvdarbu vadītājam Oskaram Leibum pa tālr. 26352300.

Jāatgādina, ka tiesības īstenot Skolas ielas pārbūves projektu atklātā konkursā ieguva ceļu būves firma SIA «Binders» par līgumcenu EUR 1 217 777,77.


Satiksmes organizācijas shēma Skolas ielas pārbūves laikā.

Sākotnēji darbi tiks veikti Skolas ielas posmā no Edvarta Virzas līdz Rīgas ielai un Dzirnavu ielas posmā no Edvarta Virzas ielas līdz Skolas ielai.

Lelde Podniece-Jostmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Lapas informācija atjaunota:    25.04.2017
Aktuālais jautājums

Vai plāno piedalīties Iecavas 525. jubilejas svētku gājienā ”Tādi esam!”?

Neesmu vēl izlēmis
TWITTER
IecavaLV
29 May
RT @ugunsdzeseji: Ja šodien, 29.maijā no plkst.14.00 līdz 14.15, dzirdat trauksmes sirēnas, nesatraucieties, jo notiek to plānveida pārbaud…