Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 17.atklātais basketbola čempionāts

0
2011./2012. gads

 

Komandas:       1. apakšgrupa                   2. apakšgrupa 

 

Rezultatīvāko spēlētāju TOP 50

 

Čempionāta trīspunktu izpildītāju TOP 10   

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Komanda

3-punkti (reizes)

1.

Linards Jaunzems

Arsenāls

19

2.

Gundars Brička

Grīnvalde

19

3.

Roberts Tūmanis

DzKS

15

4.

Juris Ojāru

Grīnvalde

14

5.

Renārs Rupkus

Ozo/meskopa.lv

9

6.

Francis Lisovskis

Arsenāls

9

7.

Mārcis Eglītis

Ozolu 15

9

8.

Jānis Ivanovs

Ozolu 15

8

9.

Oskars Rungēvics

Rokiji

7

10.

Jānis Eiduks

Arsenāls

7

 

Čempionāta precīzākie soda metienu izpildītāji (izmesti vismaz 20 metieni) 

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Komanda

Soda metieni

%

1.

Ivars Zemītis

Grīnvalde

29/29

100

2.

Jānis Eiduks

Arsenāls

37/30

81.1

3.

Aivars Hauks

AC Kluburi

21/15

71.4

4.

Roberts Šlegelmilhs

Rokiji

24/17

70.8

5.

Gundars Baldiņš

DzKS

50/33

66

 

Spēles par 1.-6.vietu

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

+/-

 P.  V.

1.

 Grīnvalde

 

 50:56  49:40  70:71  65:50  68:35    8  

2.

 Ozolu 15  56:50    62:51

 71:55

 63:50

 57:44

   10  

3.

 DzKS

40:49

51:62

 

 62:57

 53:45

 66:57

   8  

4.

 Arsenāls  71:70

 55:71

 57:62

 

 68:56

 55:51

   8  

5.

 Ozo/meskopa.lv 

50:65

 50:63

 45:53

 56:68

 

61:52

   6  

6.

 Kvēle  35:68

 44:57

 57:66

 51:55

52:61

 

   5  

 

  Spēles par 7.-10.vietu

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

+/-

 P.  V.

1.

 Saint-Gobain                               20:0

 71:39

 49:45

   6  7

2.

 Rokiji

 0:20

   58:41  64:41    4  9

3.

 Jelgavas NĪP  39:71

 41:58

 

 42:52    3 10

4.

 AC Kluburi  45:49  41:64

 52:42

 

   4  8

 

 

Rezultatīvāko spēlētāju
TOP 20 pēc 5 spēļu kārtām

 

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Komanda

Punkti

1.

Gundars Brička

Grīnvalde

109

2.

Jānis Eiduks

Arsenāls

93

3.

Artūrs Rutkovskis

Jelgavas NĪP

87

4.

Ivars Zemītis

Grīnvalde

83

5.

Aldis Beitiņš

Ozolu 15

81

6.

Mārtiņš Ivanovs

AC Kluburi

79

7.

Kristaps Nāckalns

Saint-Gobain

71

8.

Oskars Rungēvics

Rokiji

67

9.

Renārs Rupkus

Ozo/meskopa.lv

62

10.

Linards Jaunzems

Arsenāls

61

11.

Roberts Šlegelmilhs

Rokiji

59

12.

Roberts Tūmanis

DzKS

59

13.

Juris Ojāru

Grīnvalde

50

14.

Ģirts Hauks

Ozolu 15

46

15.

Gundars Baldiņš

DzKS

46

16.

Kristaps Lejiņš

Rokiji

46

17.

Matīss Rozītis

Ozolu 15

43

18.

Edžus Avots

Grīnvalde

43

19.

Krišjānis Dzalbe

Rokiji

43

20.

Jānis Saveļjevs

DzKS

43

  
1. apakšgrupa

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

+/-

 P.  V.

1.

Grīnvalde

 

 77:55  85:54  65:50  49:40   8  1

2.

Jelgavas NĪP

 55:77

 

 39:71  34:53  49:64    4  5

3.

Saint-Gobain

 54:85  71:39

 

 42:49  60:66    5  4

4.

Ozo/meskopa.lv

 50:65  53:34  49:42

 

 45:53    6  3

5.

DzKS

 40:49  64:49  66:60  53:45

 

   7  2

 

2. apakšgrupa

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

+/-

 P.  V.

1.

Ozolu 15          

   77:55  57:35  57:44  71:55    8  1

2.

Rokiji

 55:77

 

 64:41  40:49  54:68    5  4

3.

AC Kluburi

 35:57  41:64

 

 32:38  45:56    4  5

4.

Kvēle

 44:57  49:40  38:32

 

 51:55    6  3

5.

Arsenāls

 55:71  68:54  56:45  55:51

 

   7  2

 

Čempionāta nolikums

Iepriekšējo čempionātu rezultatīvāko dalībnieku TOP 200

(statistiku apkopoja Nauris Bergs, Andris Korčagins, Lienīte Ludriķe un Māris Ozoliņš)

 

Lapas informācija atjaunota:    07.01.2015
TWITTER
IecavaLV
19 Oct
Šodien konkursa “Iedzīvotāji veido savu vidi” komisija apmeklēs visas astoņas projektu īstenošanas vietas un izvēr… https://t.co/HXdgCMILzm