Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 18.atklātais basketbola čempionāts

0
 

 

2012./2013. gads

 

Komandas:               1. apakšgrupa                  2. apakšgrupa

 
1. vieta - Grīnvalde

2. vieta - Valauto

3. vieta - Misa

4. vieta - Ozolu 15

5. vieta - Jelgavas NĪP

6. vieta - DzKS

7. vieta - AC Kluburi

8. vieta - Alfrēda Kraukļa VEF

9. vieta - Ķekava/VEF

10. vieta - Vecumnieki

11. vieta - Arsenāls

12. vieta - BK Iesācēji

 

Spēlētāju statistiku un bildes no noslēguma pasākuma skatieties šeit .

Finārspēles ar foto galeriju šeit .

Rezultatīvākie spēlētāji

TOP 25

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Komanda

Punkti

1.

Gundars Brička

Grīnvalde

262

2.

Aldis Beitiņš

Ozolu 15

156

3.

Ģirts Hauks

Ozolu 15

149

4.

Artūrs Rutkovskis

Jelgavas NĪP

144

5.

Dāvis Kravals

Grīnvalde

143

6.

Linards Jaunzems

Arsenāls

138

7.

Mikus Karlovs

A.Kraukļa VEF

135

8.

Roberts Tūmanis

DzKS

133

9.

Edgars Tramdaks

Valauto

127

10.

Ivars Zemītis

Grīnvalde

121

11.

Jānis Kokins

Jelgavas NĪP

121

12.

Krišjānis Zauers

Misa

117

13.

Alfrēds Rozentāls

Ķekava/VEF

107

14.

Genādijs Meļņiks

Misa

107

15.

Pēteris Prolis

Valauto

104

16.

Māris Gailums

DzKS

94

17.

Mārtiņš Kiziks

Valauto

94

18.

Juris Brūveris

Valauto

91

19.

Juris Ojāru

Grīnvalde

91

20.

Roberts Zariņš

BK Iesācēji

86

21.

Kārlis Kosītis

Vecumnieki

82

22.

Aigars Indriķis

AC Kluburi

82

23.

Jānis Saveļjevs

DzKS

82

24.

Normunds Popmanis

Vecumnieki

78

25.

Kaspars Reinkops

Ozolu 15

75


Spēles par 1.-6. vietu

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

 6.

+/-

 P.

 V.

1.

 Ozolu 15

      40:67 51:35 48:63 67:59 68:64   8  

2.

 Grīnvalde

67:40     51:42 81:53 58:45 83:35   10  

3.

 Misa

35:51 42:51       52:57 45:39 65:58   7  

4.

 Valauto

63:48 53:81 57:52       46:43 60:43   9  

5.

 Jelgavas NĪP       

59:67 45:58 39:45 43:46       48:63   5  

6.

 DzKS

64:68 35:83 58:65 43:60  63:48         6  

 

Spēles par 7.-12. vietu

 

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

 6.

+/-

 P.

 V.

1.

 AC Kluburi

      45:38

43:39

48:45 58:55 38:35   10  

2.

 A. Kraukļa VEF SS

38:45       71:40 53:32 53:69 55:38

 

8  

3.

 Ķekava/VEF

39:43

40:71       52:48  75:55 77:39

 

8  

4.

 Vecumnieki

45:48 32:53 48:52       71:33 68:62

 

7  

5.

 Arsenāls

55:58

69:53 55:75 33:71        52:43

 

7  

6.

 BK Iesācēji

35:38 38:55 39:77

62:68

43:52      

 

5  
     
     

 

Vietu sadalījums pēc piecām spēļu kārtām

 

Vieta

1. apakšgrupa

2. apakšgrupa

Punktu
skaits

1.

 Ozolu 15

 Grīnvalde

10

2.

 Misa

 Valauto

9

3.

 Jelgavas NĪP        

 DzK

8

4.

 Kluburi

 A. Kraukļa VEF SS  

7

5.

 Ķekava/VEF

 Vecumnieki

6

6.

 Arsenāls

 BK Iesācēji

5

 

Rezultatīvākie čempionāta spēlētāji pēc piecām spēļu kārtām

N.
p.k.

Spēlētājs

Komanda

Punktu
skaits

1.

 Gundars Brička

 Grīnvalde

140

2.

 Linards Jaunzems

 Arsenāls

92

3.

 Jānis Kokins

 Jelgavas NĪP

84

4.

 Artūrs Rutkovskis

 Jelgavas NĪP

80

5.

 Aldis Beitiņš

 Ozolu 15

78

6.

 Ģirts Hauks

 Ozolu 15

77

7.

 Dāvis Kravals

 Grīnvalde

75

8.

 Edgars Tramdaks

 Valauto

74

9.

 Mikus Karlovs

 A. Kraukļa VEF SS

71

10.

 Alfrēds Rozentāls

 Ķekava/VEF

70

11.

 Roberts Tūmanis

 DzKS

63

12.

 Reinis Tauriņš

 AC Kluburi

57

13.

 Genādijs Meļņiks

 Misa

57

14.

 Jānis Saveļjevs

 DzKS

57

15.

 Roberts Zariņš

 BK Iesācēji

52

16.

 Roberts Bicons

 Arsenāls

52

17.

 Jānis Tiltiņš

 Valauto

50

18.

 Pēteris Prolis

 Valauto

49

19.

 Mārtiņš Kiziks

 Valauto

47

20.

 Ivars Zemītis

 Grīnvalde

46

 

1. apakšgrupas spēles

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

 6.

+/-

 P.

 V.

1.

 Ozolu 15

        

 63:54

80:43

67:59

51:35

50:42

 

10

1

2.

 Arsenāls

54:63

        

55:75

59:62

46:52

55:58

 

5

6

3.

 Ķekava/VEF

43:80

75:55

        

43:48

52:59

39:43

 

6

5

4.

 Jelgavas NĪP

59:67

62:59

48:43

        

39:45

53:36

 

8

3

5.

 Misa

35:51

52:46

59:52

45:39

        

52:38

 

9

2

6.

 AC Kluburi

42:50

58:55

43:39

 36:53

38:52

 

 

7

4

 


2. apakšgrupa spēles
 

 

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

 6.

+/-

 P.

 V.

1.

 Grīnvalde

        

83:35

66:47

81:53

58:40

109:19

 

10

 1

2.

 DzKS

35:83

        

72:58

43:60

52:38

80:41

 

8

 3

3.

 A. Kraukļa VEF SS

47:66

58:72

       

41:66

53:32

55:38

 

7

 4

4.

 Valauto

53:81

60:43

66:41

        

81:38

79:47

 

9

 2

5.

 Vecumnieki

40:58

38:52

32:53

38:81

        

68:62

 

6

 5

6.

 BK Iesācēji

19:109

41:80

38:55

47:79

62:68

        

 

5

 6

 

 

Nolikums

Lapas informācija atjaunota:    07.01.2015
TWITTER
IecavaLV
13 Oct
Kā uzlabot https://t.co/i5YW6kn3g9, lai portāls būtu ērtāks lietotājiem? lerosinājumus sūti lelde.podniece-jostmane… https://t.co/xxqXP2VS9V