Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 2009.gada vasaras sporta svētki

0

Sacensību fotogrāfijas apskatāmas galerijā

Rezultāti

 

Futbols
 (piedalījās 12 komandas)

 1.vieta Pērkons 
 2.vieta Santos
 3.vieta LSDSP

 Volejbols
(piedalījās 23 komandas)

 1.vieta Rolis 
 2.vieta Hauki 
 3.vieta Viduļi 

 Ielu basketbols

 Vīrieši (piedalījās 14 komandas)
1.vieta  Klondaika 
2.vieta  LSDSP 
3.vieta  Fantastiskais četrinieks 
Ģimeņu grupa (piedalījās 5 komandas) 
1.vieta  Ozo 
2.vieta  Naļivaikas 
3.vieta  Kauķīši 
Jaunieši līdz 11 g. (piedalījās 3 komandas)
1.vieta  Iecavas celtic 
2.vieta  R-21 
3.vieta  Pistons 
Jaunieši 12-14 g. (piedalījās 3 komandas)
1.vieta  Brāļi Rudzīši 
2.vieta  Tirliņi 
3.vieta  Edžus un Co 

Riteņbraukšana 

 Meitenes līdz 10 g. (piedalījās 9 dalībnieces)
1.vieta  Annija Liepiņa 
2.vieta  Beāte Jašuka 
3.vieta Sabīne Bogdanova 
Zēni līdz 10 g. (piedalījās 18 dalībnieki) 
1.vieta  Kristers Kreicšteins 
2.vieta  Kārlis Ozoliņš 
3.vieta  Everts Gertsons 
Zēni 14 g. un vecāki (piedalījās 3 dalībnieki) 
1.vieta  Jānis Usāns 
2.vieta  Jānis Krauze 
Zēni 11-13 g. (piedalījās 7 dalībnieki)
1.vieta  Artūrs Liepiņš 
2.vieta  Edgars Pirags 
3.vieta  Ritvars Priede 
Meitenes 11-13 g. (piedalījās 2 dalībnieces) 
1.vieta  Beatrise Krūmiņa 
2.vieta  Anna Bugovecka 

Šautriņas 

Jaunieši līdz 14 g. (piedalījās 37 dalībnieki) 
1.vieta Aigars Griška 
2.vieta  Roberts Naļivaika 
3.vieta  Edijs Vanags 
Jaunietes līdz 14 g. (piedalījās 36 dalībnieces) 
1.vieta  Gita Vītola 
2.vieta  Dārta Ozoliņa 
3.vieta  Alise Pluce 
Sievietes (piedalījās 38 dalībnieces) 
1.vieta  Monta Bojāre 
2.vieta  Vita Grundmane 
3.vieta  Lienīte Ludriķe 
Vīrieši (piedalījās 84 dalībnieki) 
1.vieta  Aigars Grīnbergs 
2.vieta  Aleksandrs Košanskis 
3.vieta  Oskars Tarvids 

Naglu dzīšana
(piedalījās 39 dalībnieki)

1.vieta  Gunārs Naļivaika 
2.vieta  Aleksandrs Košanskis 
3.vieta  Linards Jankevics 

Šaušana

Zēni līdz 14 g. (piedalījās 15 dalībnieki) 
1.vieta  Toms Šķipars 
2.vieta  Rūdolfs Kauķis 
3.vieta  Armands Birģelis 
Meitenes līdz 14 g. (piedalījās 4 dalībnieces) 
1.vieta  Una Šķipare 
2.vieta  Samanta Brūvere 
3.vieta  Lūcija Kalviša 
Sievietes (piedalījās 9 dalībnieces) 
1.vieta  Digna Ločmele 
2.vieta  Gunita Zuze 
3.vieta  Mudīte Purviņa 
Vīrieši (piedalījās 58 dalībnieki) 
1.vieta  Jānis Upelnieks 
2.vieta  Ēriks Kukutis 
3.vieta  Roberts Kovaļevskis 

Svara bumbas celšana
(piedalījās 8 dalībnieki) 

1.vieta  Mārcis Kalderauskis 
2.vieta  Kaspars Briedis 
3.vieta  Sandris Preimanis 

Basketbola soda metieni
(piedalījās 64 dalībnieki) 

Dalīta 1.-3.vieta  Māris Gailums, Māris Ozoliņš, Roberts Tarvids 

Vieglatlētika 30 m 

Zēni un meitenes līdz 4 g. (piedalījās 9 dalībnieki) 
1.vieta  Henrijs Pļaviņš 
2.vieta  Jēkabs Šusts 
3.vieta  Stefans Ungurjans 
Meitenes 5-6 g. (piedalījās 5 dalībnieces) 
1.vieta  Beatrise Plukasa 
2.vieta  Abita Tauriņa 
3.vieta  Rebeka Ludriķe 
Zēni 5-6 g. (piedalījās 5 dalībnieki) 
1.vieta Rihards Svikša 
2.vieta  Henrijs Ivanovs 
3.vieta  Mikus Zaumanis 
Zēni 7-8 g. (piedalījās 1 dalībnieks) 
1.vieta  Matīss Gertsons 
Meitenes 7-8 g. (piedalījās 9 dalībnieces)
1.vieta  Karīna Toniga 
2.vieta  Arta Lauberga-Laukenberga 
3.vieta  Enija Tīna Šuste 

Vieglatlētika 400 m sievietēm
(piedalījās 3 dalībnieces) 

1.vieta  Linda Šteinberga 
2.vieta  Ieva Jēkabsone 
3.vieta  Abita Tauriņa 

Vieglatlētika 1500 m vīriešiem
(piedalījās 11 dalībnieki) 

1.vieta  Kārlis Ozoliņš 
2.vieta  Rinalds Jankevics 
3.vieta  Mihails Kohonovičs 

Vieglatlētika 60 m 

Meitenes 9-11 g. (piedalījās 12 dalībnieki)
1.vieta  Paula Platore 
2.vieta  Annija Pļaviņa 
3.vieta  Annija Liepiņa 
Zēni 9-11 g. (piedalījās 12 dalībnieki) 
1.vieta  Everts Gertsons 
2.vieta  Armands Birģelis 
3.vieta  Artūrs Sidorenkovs 
Veterānes (piedalījās 5 dalībnieces) 
1.vieta  Iveta Kaupe 
2.vieta  Ginta Goldmane 
3.vieta  Inga Grīnberga 
Veterāni (piedalījās 3 dalībnieki) 
1.vieta  Aigars Grīnbergs 
2.vieta  Egīls Kaupe 
3.vieta  Konrads Salietis 

Vieglatlētika 100 m 

Meitenes 12-13 g. (piedalījās 9 dalībnieces) 
1.vieta  Evelīna Traumane 
2.vieta  Linda Šteinberga 
3.vieta  Lūcija Kalviša 
Jaunietes 14 g.+ (piedalījās 9 dalībnieces) 
1.vieta  Anita Koziča 
2.vieta  Ieva Siugale 
3.vieta  Ilze Naļivaika 
Zēni 12-13 g. (piedalījās 32 dalībnieki) 
1.vieta  Dairis Feldmanis 
2.vieta  Žanis Sevastjanovs 
3.vieta  Artjoms Dogadkins 
Jaunieši 14 g.+ (piedalījās 7 dalībnieki) 
1.vieta  Māris Ivanovs 
2.vieta  Raimonds Šastakovičs 
3.vieta  Rinalds Jankevics 

Vieglatlētika jauktā stafete
(piedalījās 9 komandas) 

1.vieta  Daces Vizules audzēkņi 
2.vieta  Klondaika 
3.vieta  6X9 

Viglatlētika lodes grūšana 

Vīrieši (piedalījās 22 dalībnieki) 
1.vieta  Valdis Šusts 
2.vieta  Andis Kaspars 
3.vieta  Sandris Preimanis 
Sievietes (piedalījās 8 dalībnieces) 
1.vieta  Anita Koziča
2.vieta  Gunita Zuze
3.vieta  Agnese Gāga 

Vieglatlētika tāllēkšana 

Zēni 14 g. un jaunāki (piedalījās 15 dalībnieki) 
1.vieta  Dairis Feldmanis 
2.vieta  Reinis Zariņš 
3.vieta  Oskars Dudurs 
Meitenes 14 g. un jaunākas (piedalījās 20 dalībnieces) 
1.vieta  Evelīna Traumane 
2.vieta  Lūcija Kalviša 
3.vieta  Una Šķipare 
Jaunietes 15 g. un vecākas (piedalījās 8 dalībnieces)
1.vieta  Anita Koziča 
2.vieta  Laine Baha 
3.vieta  Ilze Naļivaika 
Jaunieši 15 g. un vecāki (piedalījās 18 dalībnieki)
1.vieta  Juris Bondars 
2.vieta  Edgars Ērglis 
3.vieta  Armands Kalniņš 

 

 

Sacensību organizatori izsaka pateicību Iecavas novada Domei, Iecavas internātpamatskolai, Iecavas ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, novada Domes sabiedriskās kārtības inspektoriem, Bauskas rajona Ceļu policijai, Bauskas rajona policijas pārvaldes Iecavas novada policijas iecirknim, visiem sacensību tiesnešiem, dalībniekiem. Dalībnieku skaits šogad bija daudz lielāks nekā iepriekšējos gados. Patīkami, ka dalībnieku vidū bija ļoti daudz bērnu ar vecākiem, kā arī viesi no kaimiņu pagastiem. Sacensību dalībnieku vidū bija arī daudzkārtējā Latvijas čempione vieglatlētikā Anita Koziča, vairākkārtējā Latvijas jaunatnes sacensību uzvarētāja Ieva Siugale, bijušais Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieks Juris Bondars, bijušais Latvijas izlases dalībnieks Valdis Šusts.

Kā katru gadu, tika pasniegta A.Šuplinska piemiņas balva. Šogad, tāpat kā iepriekšējā gadā, to saņēma Edgars Ērglis.

Sacensību tiesnešu saraksts:

1. O.Pārums

2. V.Pārums

3. V.Gailums

4. J.Ludriķis

5. L.Ludriķe

6. D.Vizule

7. E.Gāga

8. B.Gāga

9. A.Gāga

10. A.Zelča

11. G.Pakalns

12. L.Gala

13. M.Ozoliņš

14. Ī.Korčagina

 

Lapas informācija atjaunota:    06.01.2015
TWITTER
IecavaLV
13 Dec
Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs aicina uz Ziemassvētku koncertu 19. decembrī plkst. 18.30. https://t.co/Fb5IjV8cgF