Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 2010.gada vasaras sporta svētki

0

30.maijs

Fotogrāfijas skatāmas galerijās

 

Sacensību laureāti

  

Riteņbraukšana

trīsriteņi

Adriana Krūzmane, Marks Černihs

līdz 10 g. v.

1. vieta Kārlis Nudiens

2. vieta Gvido Miezers

3. vieta Egons Balodis

1. vieta Annija Liepiņa

2. vieta Beāte Jašuka

3. vieta Amanda Grīnberga

 

11-13 g. v.

1. vieta Kārlis Ozoliņš

2. vieta Daniels Zagorskis

3. vieta Artūrs Liepiņš

1. vieta Sabīne Bogdanova

2. vieta Lāsma Bugovecka

 

no 14. g. v.

1. vieta Atis Casno

2. vieta Jānis Usāns

3. vieta Aigars Grīnbergs

 

30 m skrējiens

līdz 4 g. v.

1. vieta Adriana Krūzmane

2. vieta Jānis Zeps

3. vieta Reinis Linejs

5-6 g. v.

1. vieta Henrijs Pļaviņš

2. vieta Jēkabs Šusts

3. vieta Pauls Kauķis

1. vieta Katrīna Casno

2. vieta Alīna Munde

3. vieta Annija Nora Maskale

7-8 g. v.

1. vieta Rihards Svikša

2. vieta Dāvis Krots

3. vieta Markuss Krūmiņš

1. vieta Abita Tauriņa

2. vieta Enia Tīna Šusta

3. vieta Beatrise Plukasa

 

60 m skrējiens

9-11 g. v.

1. vieta Dāvis Lācis

2. vieta Aigars Griška

3. vieta Filips Zagorskis

1. vieta Annija Liepiņa

2. vieta Annija Pļaviņa

3. vieta Simona Vītoliņa

veterānes

1. vieta Anda Tauriņa

2. vieta Māra Bugovecka

 

100 m skrējiens

sievietes

1. vieta Ieva Siugale

2. vieta Sintija Birze

3. vieta Lūcija Kalviša

veterāni

1. vieta Aigars Grīnbergs

2. vieta Jānis Strazdiņš

 

400 m skrējiens

1. vieta Krista Lideiķe

2. vieta Sintija Birze

3. vieta Simona Vītoliņa

 

1500 m skrējiens

1. vieta Anatolijs Tiščenko

2. vieta Edmunds Novickis

3. vieta Armands Ozoliņš

 

4 x 60 m stafete

1. vieta Iecavas Jauniešu padome (Bruno Bahs, Jānis Pārums, Laine Baha, Edgars Ērglis)

2. vieta Klondaika/Jumis A (Juris Ojāru, Sintija Birze, Armands Kalniņš, Aleksandrs Jakuška)

3. vieta Pozitīvie (Mārtiņš Ērglis, Emīls Sevastjanovs, Irma Bosko, Rūdolfs Tonigs)

 

Šautriņu mešana

1. vieta Iluta Saveļjeva, Elīna Arāja

2. vieta Marita Jēkabsone

3. vieta Līga Dobele

1. vieta Kaspars Kauķis

2. vieta Juris Jašuks

3. vieta Valdis Šusts

 

Šaušana

1. vieta Māra Bugovecka

2. vieta Līga Dobele

3. vieta Iluta Saveļjeva

1. vieta Edgars Liepiņš

2. vieta Sandijs Ilvess

3. vieta Inguss Ērglis

 

Tāllēkšana

līdz 15 g. v.

1. vieta Mārtiņš Šteins

2. vieta Elvis Tolaiks

3. vieta Edgars Beņķis

1. vieta Evelīna Traumane

2. vieta Lūcija Kalviša

3. vieta Signe Tiesnese

no 16 g. v.

1. vieta Edgars Ērglis

2. vieta Atis Casno

3. vieta Mārtiņš Ērglis

1. vieta Ilze Naļivaika-Trūpa

2. vieta Laura Ļaksa

3. vieta Gita Vītola

 

Svara stieņa spiešana guļus

Kategorija 67,5 kg

1. vieta Normunds Berņa

2. vieta Mārcis Pumpurs

3. vieta Vitālijs Deņisovs

Kategorija 75 kg

1. vieta Vadims Vaņukovs

2. vieta Juris Červids

3. vieta Armands Skuja

Kategorija 82,5 kg

1. vieta Mārcis Kalderauskis

2. vieta Elvijs Zeltiņš

3. vieta Elvijs Šteins

Kategorija 90 kg

1. vieta Dainis Zaķis

Kategorija 100 kg

1. vieta Felikss Žieds

2. vieta Toms Bužeriņš

3. vieta Mārtiņš Bāgants

Kategorija 110 kg

1. vieta Dāvis Neikšāns

2. vieta Andis Kaspars

3. vieta Deniss Lisicins

Kategorija 110+ kg

1. vieta Sandris Preimanis

2. vieta Renārs Žogla

Sievietes, kategorija open

1. vieta Elīna Cigankova

2. vieta Laine Baha, Inese Beitiņa

3. vieta Ina Preimane

 

Strītbols

Sievietes
1. Meitenes rozā (Dārta Ozoliņa, Madara Lindava, Eva Rampāne)

1997. gadâ dzimušie zēni un jaunāki

1. vieta BK Iecava (Toms Šķipars, Artūrs Grīnbergs, Ginters Plukass)

2. vieta Piena puikas (Ričards Kalniņš, Mārtiņš Šteins, Helvijs Meļķis)

3. vieta Raptors (Miks Lejnieks, Rihards Mežsargs, Artis Griška)


1994. gadā dzimušie vīrieši un vecāki

1. vieta Mazais (Mārtiņš Motivāns, Jānis Lasmanis, Otto Polis, Artūrs Kramiņš)

2. vieta Klondaika/Jumis A (Gundars Brička, Juris Ojāru, Jānis Lietavietis, Ivars Zemītis)

3. vieta Trīs vīri laukumā (Dāvis Kravals, Artūrs Rubins, Toms Vilks)

 

Lodes grūšana

sievietes līdz 35 g. v.

1. vieta Līga Upīte

2. vieta Evelīna Traumane

3. vieta Katrīna Tiesnese

veterānes

1. vieta Iluta Saveļjeva

2. vieta Dana Traumane

3. vieta Māra Bugovecka

vīrieši līdz 35 g. v.

1. vieta Valdis Šusts

2. vieta Sandris Preimanis

3. vieta Ruslans Čemeris

 

Volejbols

1. vieta Rolis (Rolands Linejs, Aigars Skrastiņš, Didzis Eglītis)

2. vieta Viduļi (Līga Upīte, Armands Andersons, Normunds Priede)

3. vieta Kubieši (Aldis Beitiņš, Kaspars Buls, Jānis Ivanovs)

 

Futbols

1. vieta Ballu Motors (Dainis Škrjabins - labākais vārtsargs, Andrejs Tiščenko, Viktors Sidorenkovs, Jevgēnijs Gedertsons, Edgars Ružello, Matīss Kučinskis - labākais spēlētājs, Marks Kuncevičs, Raimonds Šastakovičs)

2. vieta Santos (Gvido Kalnmalis, Andris Bergmanis, Agris Murmuļevs, Jānis Veilands, Juris Ludriķis, Armands Andersons, Valdis Šusts, Ervīns Dankbars)

3. vieta Pērkons (Roberts Tarvids, Armands Ozoliņš, Aivis Gusts, Ģirts Innis, Valērijs Ančevskis, Edmunds Novickis, Arturs Ilaķis, Oskars Tarvids)

Lapas informācija atjaunota:    06.01.2015
TWITTER
IecavaLV
13 Dec
Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs aicina uz Ziemassvētku koncertu 19. decembrī plkst. 18.30. https://t.co/Fb5IjV8cgF