Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 2011.gada vasaras sporta svētki

0

Riteņbraukšana

līdz 10 g. vec.

1. vieta Elza Strazdiņa, Dāvis Krots

2. vieta Laura Casno, Ralfs Žogla

3. vieta Marta Vītola, Linards Skrastiņš

11-13 g. vec,

1. vieta Sabīne Bogdanova, Dāvis Lācis

2. vieta Beāte Jašuka, Filips Zagorskis

3. vieta Linda Kavosa, Kārlis Zaķis

sievietes un vīrieši

1. vieta Iveta Zagorska, Gatis Priede

2. vieta Beatrise Krūmiņa, Kaspars Brazovskis

3. vieta Gita Vītola, Verners Rinkovičs

 

 

Šautriņu mešana

sievietes un vīrieši

1. vieta Ērika Vecvagare, Māris Rāzmanis

2. vieta Līva Cielava, Māris Gailums

3. vieta Linda Vazdika, Juris Jašuks

 

Strītbols

līdz 12 g. vec.

1. vieta BK Juniori (Mārcis Feldmanis, Aigars Griška, Dāvis Vidrins)

2. vieta Iecavnieki (Mikus Kačerauskis, Ansis Štāls, Artis Griška)

3. vieta Street girls (Una Nille, Sabīne Bogdanova, Linda Kavosa)

13-14 g. vec.

1. vieta Pigleti (Helvijs Meļķis, Artūrs Grīnbergs, Toms Šķipars)

2. vieta Kačaki (Edžus Kauķis, Ričards Kalniņš, Mārtiņš Šteins)

3. vieta Slaisti (Edvards Jašuks, Alvis Līrums, Artūrs Sidorenkovs, Ginters Plukass)

vecāki par 14 g.

1. vieta AD Sports (Juris Ojāru, Gundars Brička, Aldis Beitiņš, Oskars Visockis)

2. vieta Aure (Jānis Eiduks, Andis Orravs, Linards Jaunzems, Ivars Puļķis)

3. vieta Haizivis (Roberts Bicons, Krists Kozlovs, Krišjānis Niedra)

ģimenes

1. vieta Zaumaņi (Dzintars, Rūdolfs, Mikus, Roberts)

2. vieta Kauķi (Pauls, Edžus, Kaspars, Krišs)

3. vieta Jašuki (Beāte, Edvards, Juris)

 

Basketbola soda metieni

sievietes un vīrieši

1. vieta E. Vanaga, Māris Gailums

2. vieta Sabīne Bogdanova, Didzis Eglītis

3. vieta Helvijs Meļķis

 

Auto veiklības braukšana

sievietes un vīrieši

1. vieta Zane Greiža, Mareks Pelsis

2. vieta Ginta Zaumane, Jānis Usāns

3. vieta Mudīte Purviņa, Jānis Vīndedzis

 

30 m skrējiens

līdz 4 g. vec.

1. vieta Hetere Zāģere

2. vieta Līva Strazdiņa

3. vieta Rodrigo Nolbergs

5-6 g. vec.

1. vieta Katrīna Jūlija Casno, Vladislavs Balabkins

2. vieta Adriana Krūzmane, Emīls Šķeltiņš

3. vieta Estere Pauļonoka, Jānis Casno

7-8 g. vec.

1. vieta Abita Tauriņa, Markuss Krūmiņš

2. vieta Renāte Murāne, Daniels Raginskis

3. vieta Rebeka Ludriķe un Viktorija Klāsupa, Kristaps Šuherts

 

60 m skrējiens

9-11 g. v.

1. vieta Annemarija Dukure, Edijs Lācis

2. vieta Krista Lideiķe, Roberts Stančiks

3. vieta Beāte Bilkeviča, Jēkabs Ķurbe

veterāni

1. vieta Sandra Naļivaika, Gunārs Naļivaika

2. vieta Ģirts Pēkalis

3. vieta Jānis Strazdiņš

 

100 m skrējiens

12-13 g. vec.

1. vieta Annija Pļaviņa, Deivids Špoģis

2. vieta Krista Lideiķe, Alvis Līrums

3. vieta Una Nille, Dāvis Lācis

sievietes un vīrieši

1. vieta Evelīna Traumane, Rūdolfs Tonigs

2. vieta Ieva Siugale, Dairis Feldmanis

3. vieta Ilze Naļivaika-Trūpa, Emīls Sevastjanovs

 

4 x 60 m stafete

1. vieta Rūdolfs Tonigs, Evelīna Traumane, Dairis Feldmanis, Emīls Sevastjanovs

2. vieta Edgars Ērglis, Māris Ozoliņš, Pauls Ķurbe, Ieva Siugale

3. vieta Ivars Porietis, Hugo Zilberts, Daniels Špoģis, Jana Zamarina

 

Tāllēkšana

līdz 14 g. v.

1. vieta Annija Pļaviņa, Mārtiņš Šteins

2. vieta Annemarija Dukure, Armands Birģelis

3. vieta Arta Lauberga, Jēkabs Ķurbe

sievietes un vīrieši

1. vieta Ilze Naļivaika-Trūpa, Edgars Ērglis

2. vieta Madara Bērziņa, Emīls Sevastjanovs

3. vieta Anna Bugovecka, Pauls Ķurbe

 

Lodes grūšana

sievietes un vīrieši

1. vieta Līga Upīte, Ruslans Čemeris

2. vieta Oksana Misukaite, Sandris Preimanis

3. vieta Līva Cielava. Andrejs Mūrnieks

veterāni

1. vieta Ineta Šlosberga, Aivars Hauks

2. vieta Juris Jašuks

 

400 m skrējiens

1. vieta Krista Lideiķe

2. vieta Anna Bugovecka

3. vieta Madara Bērziņa

 

1500 m skrējiens

1. vieta Daniels Špoģis

2. vieta Jānis Ivanovs

3. vieta Ivars Gūtmanis

 

Svara stieņa spiešana guļus

Kategorija 60 kg

1. vieta Andris Rozenfelds

2. vieta Normunds Graudiņš

3. vieta Artūrs Grīnbergs

Kategorija 75 kg

1. vieta Sandijs Ilvess

2. vieta Kaspars Kumakovs

3. vieta Gatis Upelnieks

Kategorija 82,5 kg

1. vieta Armands Naglāzs

2. vieta Viktors Golasko

3. vieta Jānis Kumakovs

Kategorija 90 kg

1. vieta Mareks Bartaševičs

2. vieta Māris Rāzmanis

Kategorija 100 kg

1. vieta Māris Rauba

2. vieta Armands Skuja

Kategorija 110 kg

1. vieta Andis Šķensbergs

Kategorija 110+ kg

1. vieta Sandris Preimanis

2. vieta Renārs Žogla

Sievietes

kategorija 60 kg

1. vieta Ina Preimane

2. vieta Madara Bērziņa

kategorija 60+ kg

1. vieta Ērika Vecvagare

 

Virves vilkšana

1. vieta Tievie (Andis Kaspars, Andrejs Mūrnieks, Renārs Žogla, Andis Šķensbergs, Māris Rāzmanis, Rihards Lacs, Sandris Preimanis)

2. vieta Veterāni (Juris Jašuks, Verners Stūrmanis, Ģirts Hauks, Gunārs Plucis, Reinis Rupulis, Jānis Krūze, Kaspars Kauķis)

3. vieta Centrnieki (Mārtiņš Ērglis, Ruslans Čemeris, Pauls Ķurbe, Rūdolfs Tonigs, Endijs Jurbergs, Emīls Sevastjanovs)

 

Šaušana

sievietes un vīrieši

1. vieta Mudīte Purviņa, Sandis Karelis

2. vieta Māra Bugovecka, Vitālijs Rimšēvičs

3. vieta Sandra Filipsone, Reinis Rupulis

 

Volejbols

1. vieta Viestarti (Aigars Skrastiņš, Mārcis Eglītis, Līga Upīte)

2. vieta Rolis (Rolands Linejs, Didzis Eglītis, Gints Skrulis, Normunds Priede)

3. vieta Kubieši (Aldis Beitiņš, Juris Ojāru, Māris Gailums, Jānis Ivanovs)

 

Futbols

1. vieta Santos (Sandis Karelis, Oļegs Balabkins, Gvido Kalnmalis, Andris Bergmanis, Lauris Ziemiņš, Agris Murmuļevs, Juris Ludriķis, Arnolds Usāns)

2. vieta Ballu Motors (Oskars Oleksivs, Jevgēnijs Gedertsons, Andrejs Tiščenko, Viktors Sidorenkovs, Jevgēnijs Rozumnijs, Kirils Novikovs, Aleksandrs Babuškins, Orests Oleksivs)

3. vieta Lats uz nedēļu! (Lorencs Giļs, Dairis Feldmanis, Raimonds Ivenkovs, Ričards Vītols, Gatis Upelnieks, Gatis Dudurs, Guntis Pļaviņš, Roberts Rozentāls, Ivars Porietis)

Lapas informācija atjaunota:    07.01.2015
TWITTER
IecavaLV
13 Dec
Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs aicina uz Ziemassvētku koncertu 19. decembrī plkst. 18.30. https://t.co/Fb5IjV8cgF