Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada 2014. gada vasaras sporta svētki

0

Tradicionālie Iecavas novada vasaras sporta svētki sestdien, 7.jūnijā, notika jaunajā sporta kompleksā pie vidusskolas.

 

Velobraukšana

līdz 10 g. vec.

1. vieta Katrīna Jūlija Casno (3:08,7), Jānis Casno (3:45,6)

2. vieta Ieva Žeikare (3:10), Neo Baltrušaitis (4:18)

3. vieta Annija Māra Maskale (3:11), Jānis Zeps (4:20)

11-13 g. vec. jaunietes un jaunieši

1. vieta Paula Kaupe (7:15), Linards Skrastiņš (6:36)

2. vieta Marta Vītola (9:33), Edvards Beņķis (7:12)

3. vieta Jurģis Ancāns (7:16)

14.g.v . un vecāki sievietes un vīrieši

1. vieta Kristīne Casno (7:06), Verners Rinovičs (8:00,6)

2. vieta Rebeka Ivanova (7:39), Ģirts Cirvelis (8:01,6)

3. vieta Annija Liepiņa (8:02), Sandis Druviņš (8:02)

 

Šautriņu mešana

sievietes un vīrieši

1. vieta Anita Koziča (38 p.), Andrejs Jerohovs (42 p.)

2. vieta Anita Vilde un Anna Bugovecka (35 p.), Kristaps Gāga (41 p.: 9 - 3 gb.)

3. vieta Ainārs Sokalovskis (41 p.: 9 - 2 gb.)

 

Strītbols

līdz 15 g. vec.

1. vieta Tukšās bumbiņas (Rihards Augucēvičs, Toms Janeks, Haralds Štāls, Ēriks Naumenko)

2. vieta Misa (Mārtiņš Veģis, Mārtiņš Zvilna, Uģis Mežavilks)

3. vieta Vecumnieki (Mareks Eņģelis, Māris Eņģelis, Mārtiņš Zvirbulis)

vecāki par 14 g.

1. vieta Dienvidslāvijas izlase (Aldis Beitiņš, Ģirts Hauks, Andris Kalniņš)

2. vieta DzKS (Roberts Tūmanis, Toms Mudurs, Jānis Saveļjevs, Kārlis Niedra)

3. vieta Pagrabs (Ginters Plukass, Edvards Jašuks, Helvijs Meļķis)

Pievilkšanās pie stieņa

Zēni līdz 15 g. v.

1. vieta Ģederts Pēkals (10 reižu)

2. vieta Jurģis Ansons (9 reizes)

3. vieta Boriss Pjatkins (5 reizes)

15 g. v. un vecāki vīrieši

1. vieta Māris Barovskis (28 reizes)

2. vieta Gints Rudzroga (26 reizes)

3. vieta Andrejs Vasiļjevs (24 reizes)

 

30 m skriešana

Līdz 4 g. vec.

1. vieta Deivids Baltrušaitis (6,78)

2. vieta Markuss Beitiņš (7,10)

3. vieta Rolands Beņķis (7,72)

5-6 g. vec.

1. vieta Līva Strazdiņa (5,90), Rodrigo Nolbergs (5,59)

2. vieta Alise Liepiņa (6,05), Gvido Filipsons (5,68)

3. vieta Alise Keita Baltrušaite (6,12), Nikolass Jaunzems (6,15)

7-8 g. vec.

1. vieta Adriana Krūzmane (5,12), Gotfrīds Hofmanis (5,13)

2. vieta Hetere Zāģere (5,75), Ralfs Vilnis (5,41)

3. vieta Anastasija Harčenko (5,79), Ņikita Besprozvnnijs (5,56)

 

60 m skriešana

9-11 g. v.

1. vieta Laine Novicka (9,03), Gvido Miezers (9,44)

2. vieta Amanda Gromova (9,06), Gotfrīds Hofmanis (9,59)

3. vieta Emīlija Druviņa (9,56), Jānis Bolšteins (9,64)

veterāni

1. vieta Ingrīda Lamberte (8,78), Aldis Beitiņš (7,85)

2. vieta Solvita Pļaviņa (9,31), Andris Pļaviņš (8,59)

3. vieta Kristīne Casno (9,47), Aigars Grīnbergs (8,72)

 

100 m skriešana

12-13 g. vec.

1. vieta Karīna Toniga (13,38), Roberts Jānis Stančiks (14,15)

2. vieta Anna Ansone (14,20), Dāvids Šastakovičs (14,94)

3. vieta Laine Novicka (14,78), Sandis Brūveris (15,35)

14 g. un vecāki

1. vieta Evelīna Traumane (13,57), Rūdolfs Tonigs (10,50)

2. vieta Annija Pļaviņa (13,92), Daniels Fjodorovs (10,91)

3. vieta Anna Bugovecka (14,32), Emīls Sevastjanovs (11,35)

 

4 x 100 m stafete

1. vieta Karīna Toniga, Žanis Sevastjanovs, Daniels Fjodorovs, Rūdolfs Tonigs (46,03)

2. vieta Lienīte Beidzeniece, Oskars Dudurs, Pauls Ķurbe, Emīls Sevastjanovs (47,29)

3. vieta Dāvis Lācis, Elvis Dredžels, Raitis Fomrats, Annija Pļaviņa (49,06)

 

Tāllēkšana

līdz 15 g. v.

1. vieta Anna Ansone (3,80), Mārtiņš Zvirbulis (4,51)

2. vieta Laine Novicka (3,78), Gvido Miezers (3,78)

3. vieta Amanda Gromova (3,66), Intars Novickis (3,51)

sievietes un vīrieši

1. vieta Annija Pļaviņa (4,37), Oskars Dudurs (5,89)

2. vieta Evelīna Traumane (4,23), Jānis Kozlovs (5,10)

3. vieta Ingrīda Lamberte (4,05), Justs Lavrinovičus (5,06)

 

Lodes grūšana

sievietes un vīrieši

1. vieta Līna Anspoka (8,18 m), Rūdolfs Štāls (12,24 m)

2. vieta Annija Liepiņa (7,90 m), Kristaps Gāga (9,21 m)

3. vieta Agnese Gāga (7,83 m), Ervīns Bokmanis (7,95 m)

veterāni

1. vieta Anita Koziča (7,95 m), Verners Stūrmanis (10,08 m)

2. vieta Ingrīda Lamberte (7,88 m), Edgars Liepiņš (9,51 m)

3. vieta Solvita Pļaviņa (4,70 m), Māris Ozoliņš (8,22 m)

 

400 m skriešana

1. vieta Linda Linka    (1:12,6)

2. vieta Laine Novicka (1:17,3)

3. vieta Anna Bugovecka (1:18,1)

 

1500 m skriešana

1. vieta Pauls Ķurbe (4:59)

2. vieta Māris Depša (5:13)

3. vieta Mārcis Feldmanis (5:28)

 

Svara stieņa spiešana guļus

Vīri līdz 60 kg

1. vieta Ingus Seļeznovs

2. vieta Kalvis Černauskis

3. vieta Jurģis Ancāns

Vīri līdz 75 kg

1. vieta Uģis Sasonskis

2. vieta Intars Baumanis

3. vieta Jānis Bernāts

Vīri līdz 82,5 kg

1. vieta Mārtiņš Rīns

2. vieta Dmitrijs Pavlovs

Vīri līdz 90 kg

1. vieta Māris Barovskis

2. vieta Andžejs Riba

3. vieta Kaspars Kumakovs

Vīri līdz 100 kg

1. vieta Māris Rāzmanis

2. vieta Vladimirs Ponamarjovs

3. vieta Oļegs Ismagilovs

Vīri 100+ kg

1. vieta Andis Šķensbergs

2. vieta Armands Skuja

3. vieta Ivars Rigasts

Sievietes

1. vieta Ieva Blohina

2. vieta Līga Gaurilka

3. vieta Inga Vežbicka

 

Volejbols

1. vieta  Rolis (Rolands Linejs, Mihails Gorškovs, Aigars Skrastiņš, Μārtiņš Gorškovs)

2. vieta 307 (Gints Skrulis, Edgars Meiers, Rihards Priede)

3. vieta Zirnieki (Dainis Upelnieks, Igors Pužs, Verners Stūrmanis, Artis Runcis)

 

Futbols

1. vieta Pērkons (A. Ozoliņš, J. Derevjanko, R. Tarvids, A.Gusts, A.Taukačs, A. Leščinskis, M. Ulanovs, E. Novickis, Ģ. Innis)

2. vieta  Ballu Motors (Mihails Kohanovičs, Oskars Oleksivs, Andrejs Tiščenko, Raimonds Šastakovičs, Jevģenijs Rozumnijs, Andrejs Babuškins, Aleksandrs Babuškins, Andrejs Jerohovs, Jevgēnijs Gedertsons)

3. vieta  HK Iecava (Andris Štībelis, Gvido Kalnmalis, Jānis Upelnieks, Jānis Pētersons, Oļegs Junolainens, Andis Gailis, Svajunas Fokas, Andris Bergmanis)

Labākais vārtsargs - Mareks Ulanovs (Pērkons)

Labākais spēlētājs - Jevģenijs Rozumnijs (Ballu motors)

 

Sporta svētku fotogalerija

Fotogalerija (futbols un svara stieņa spiešana)

Fotogalerija (atrakcijas bērniem)

Fotogalerija (velosipēdisti)

Fotogalerija (dažādi)

Fotogalerija (strītbols)

 

Foto: Beata Logina, Alise Dreimane

 

Lapas informācija atjaunota:    07.01.2015
TWITTER
IecavaLV
13 Dec
Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs aicina uz Ziemassvētku koncertu 19. decembrī plkst. 18.30. https://t.co/Fb5IjV8cgF