Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Uzlabojam mācību un darba vidi

19.04.2017 0

Iecavas Mūzikas un mākslas skola (IMMS) piedalījās Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas projektu konkursā Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana.

Konkursā skolai tika piešķirts 1420 eiro finansējums, kas deva iespēju iegādāties grafikas spiedi, lai uzlabotu Vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņu un pedagogu mācību un darba vidi.

Grafikas spiedes iegāde veicina iespēju IMMS Vizuāli plastiskās mākslas programmas pedagogiem veidot daudzveidīgākas un interesantākas nodarbības zīmēšanā, kompozīcijā un citos mācību priekšmetos. Audzēkņiem tiek nodrošināta iespēja praktiski strādāt dažādās grafikas tehnikās: linogriezums, kologrāfija, monotipija, sausā adata, tādējādi radot un noturot interesi par programmas apguvi.

Paldies par ieguldīto darbu projekta sagatavošanā projekta tehniskajai asistentei - Iecavas novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītājai Inetai Bramanei un projekta saturiskajai asistentei – vizuāli plastiskās mākslas pedagoģei Ainai Putniņai.

Zane Andžāne-Agarska
IMMS direktora vietniece mācību darbā
Lapas informācija atjaunota:    18.04.2017
TWITTER
IecavaLV
21 Apr
No šodienas gājējiem atkal ir pieejams tiltiņš Iecavas parkā aiz estrādes. Paldies Iecavas zemessargiem par uzstādī… https://t.co/kpxAxtGwRC