Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Par mutes veselību visvairāk zina Dzimtmisas skolēni

21.04.2017 0

20. aprīlī Skaistkalnes tautas namā atkal kopā pulcējās Iecavas un Vecumnieku novada skolu audzēkņi, lai noskaidrotu gudrākos un atraktīvākos dalībniekus viktorīnā «Esi gudrs – būsi vesels!».

Par mutes veselību visvairāk zina Dzimtmisas skolēni
FOTO: Ivars Jurbergs

Pasākumu 5. klašu skolēniem organizēja SIA «Zemgales mutes veselības centrs» sadarbībā ar abu novadu pašvaldībām.

Dalībai viktorīnā bija pieteikušās septiņas komandas. Iecavas novadu pārstāvēja Dzimtmisas pamatskolas 5.klases skolēni (skolotāja - Judīte Sirsniņa), Iecavas internātpamatskolas apvienotā 5. klašu komanda (skolotāja - Sandra Sūna), kā arī Iecavas vidusskolas 5.b klase (skolotāja - Gita Zaķe).

Skolēni apliecināja savas zināšanas par dažādām ar mutes veselību saistītām tēmām – gan par zobu uzbūvi, zobu grupām un uzdevumiem, gan par zobu kopšanas līdzekļiem, gan mutes veselību un uzturu, kā arī par kaitīgajiem ieradumiem.

Dalībnieku uzdevums sākās jau pirms viktorīnas, jo bija jāsagatavo divi mājasdarbi - komandas priekšnesums (teatrāls uzvedums, dziesma, dzejolis, pantonīma u. c.) un interesants zīmējums par zobu un mutes veselības tēmu.

Komandas darbus vērtēja žūrija – pārstāvji no Iecavas, Vecumnieku un Bauskas novada.

Šogad par visinteresantāk sagatavoto mājas darbu – zīmējumu, balvu saņēma Skaistkalnes vidusskolas 5. klases komanda. Par jautru un atraktīvu priekšnesumu laurus plūca Dzimtmisas pamatskolas skolēni. Sīvā zināšanu duelī viserudītākie visu uzdevumu kopvērtējumā šogad – Dzimtmisas pamatskolas 5. klases audzēkņi.

Dalībnieki saņēma Iecavas un Vecumnieku novada pašvaldības, kā arī sponsoru sarūpētas balvas.

Fotogalerija:
Ivars Jurbergs
Iecavas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinētājs
Lapas informācija atjaunota:    21.04.2017
TWITTER
IecavaLV
21 May
28. maijā no plkst. 9.30 līdz 9.45 notiks kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude, lai pārbaudītu civilās trauksmes un a… https://t.co/E0YI0QqsIM