Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Palīdzam bērnudārzam «Dartija» nopelnīt krāsas!

11.05.2017 0

Pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» diennakts grupa piedalās konkursā, kura uzvarētājs saņems 130 litrus videi draudzīgas un veselībai nekaitīgas Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai, informē iestādes direktore Irīna Freimane.

Palīdzam bērnudārzam «Dartija» nopelnīt krāsas!

Viens dalībnieks no katra Latvijas reģiona - Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Kurzemes, saņems veicināšanas balvu – 30 litrus krāsas. Visi uzvarētāji saņems arī krāsošanas instrumentus.

Konkursa noslēgumā māksliniece Elita Patmalniece kopā ar uzvarējušā bērnudārza vai sākumskolas audzēkņiem un pedagogiem izveidos košu un krāsainu sienas gleznojumu.

Krāsu zīmols Vivacolor un Elita Patmalniece aicina Latvijas iedzīvotājus izvēlēties savu favorītu no konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas” iesūtītajiem mākslas darbiem un par to nobalsot.

Balsošana par konkursā iesniegtajiem darbiem norisinās no 2017.gada 8.maija līdz 28.maijam portālā Delfi.lv. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 5.jūnijam portālā Delfi.lv un Vivacolor Latvija Facebook kontā.

Konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas” tika aizsākts 2015.gadā.

Balso šeit!

Nobalsot var reizi dienā.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    11.05.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w