Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Palīdzam bērnudārzam «Dartija» nopelnīt krāsas!

11.05.2017 0

Pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» diennakts grupa piedalās konkursā, kura uzvarētājs saņems 130 litrus videi draudzīgas un veselībai nekaitīgas Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai, informē iestādes direktore Irīna Freimane.

Palīdzam bērnudārzam «Dartija» nopelnīt krāsas!

Viens dalībnieks no katra Latvijas reģiona - Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Kurzemes, saņems veicināšanas balvu – 30 litrus krāsas. Visi uzvarētāji saņems arī krāsošanas instrumentus.

Konkursa noslēgumā māksliniece Elita Patmalniece kopā ar uzvarējušā bērnudārza vai sākumskolas audzēkņiem un pedagogiem izveidos košu un krāsainu sienas gleznojumu.

Krāsu zīmols Vivacolor un Elita Patmalniece aicina Latvijas iedzīvotājus izvēlēties savu favorītu no konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas” iesūtītajiem mākslas darbiem un par to nobalsot.

Balsošana par konkursā iesniegtajiem darbiem norisinās no 2017.gada 8.maija līdz 28.maijam portālā Delfi.lv. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 5.jūnijam portālā Delfi.lv un Vivacolor Latvija Facebook kontā.

Konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas” tika aizsākts 2015.gadā.

Balso šeit!

Nobalsot var reizi dienā.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    11.05.2017
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
21 Apr
No šodienas gājējiem atkal ir pieejams tiltiņš Iecavas parkā aiz estrādes. Paldies Iecavas zemessargiem par uzstādī… https://t.co/kpxAxtGwRC