Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Koncerts iepriecina gan pašus, gan māmiņas

18.05.2017 0

12. maijā Iecavas kultūras namā izskanēja jau tradicionālais Māmiņdienas koncerts, kuru saviem mīļajiem sniedza Zālītes speciālās internātpamatskolas izglītojamie, rādot, kas jauns gada laikā apgūts. Sanākušos ar savu kvalitāti priecēja arī dažādu rokdarbu izstāde.

Koncerts iepriecina gan pašus, gan māmiņas

Skatītājus, kas bija ieradušies diezgan kuplā skaitā, priecēja dziesmas, dejas, dzeja, popielas priekšnesums un pat klavierspēle. Lai piepildītu savu sapni, skolas audzēkne Dita Mūzikas un mākslas skolā apmeklē privātstundas. Koncerta klausītājiem viņa nospēlēja skaņdarbu «Mācīsimies spēlēt blūzu».

Koncertu kuplināja Misas vidusskolas zēnu koris un 1.-4. klašu ansamblis Daigas Jēgeres vadībā. Kopā ar pirmsskolas grupiņu dziedātājiem uz skatuves kāpa arī audzinātājas Diāna, Dina, Liene un Aija. Savukārt izstādē, kuru bija iekārtojusi mākslas pulciņa vadītāja Iveta Cera, bija apskatāmi keramikas, noformēšanas, mākslas un galdniecības pulciņos, kā arī mājturības stundās tapušie darbi.

«Prieks, ka mūsu audzēkņiem, neskatoties uz dažādām veselības problēmām, ir apņēmība un drosme kāpt uz skatuves, radot prieku gan sev, gan skolotājiem un ģimenes locekļiem. Koncerta priekšnesumos bija iesaistīti itin visi skolas audzēkņi, arī pasākuma vadītāja loma bija uzticēta skolas audzēknim Gunāram,» gandarījumu neslēpa koncerta organizatore, skolas direktora vietniece audzināšanas darbā Ilze Arāja.

Pateicības vārdus skolotājiem koncerta noslēgumā veltīja arī skolas direktors Jānis Kārkliņš. Nenogurstoši ar bērniem strādā deju skolotāja Aija Krolle, dziedātājus koncertam bija sagatavojusi Gunta Rumševica, dzejas runātājus - Dace Zauere, popielas priekšnesumu - Sarma Voroškova, savukārt interešu pulciņus vada Iveta Cera, Dace Zauere, Liene Vecmane, Sarma Voroškova, Tatjana Šlikaite, Mārīte Kokoriete un Juris Bidzāns.

Koncerta noslēgumā visi kopīgi nodziedāja skolas neoficiālo himnu - tautasdziesmu «Bēdu, manu lielu bēdu». Ilze Arāja teic paldies visiem, kas pielika savas pūles, lai koncerts izdotos un dāvātu svētku prieku.         

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    18.05.2017
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
21 Apr
No šodienas gājējiem atkal ir pieejams tiltiņš Iecavas parkā aiz estrādes. Paldies Iecavas zemessargiem par uzstādī… https://t.co/kpxAxtGwRC