Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Koncerts iepriecina gan pašus, gan māmiņas

18.05.2017 0

12. maijā Iecavas kultūras namā izskanēja jau tradicionālais Māmiņdienas koncerts, kuru saviem mīļajiem sniedza Zālītes speciālās internātpamatskolas izglītojamie, rādot, kas jauns gada laikā apgūts. Sanākušos ar savu kvalitāti priecēja arī dažādu rokdarbu izstāde.

Koncerts iepriecina gan pašus, gan māmiņas

Skatītājus, kas bija ieradušies diezgan kuplā skaitā, priecēja dziesmas, dejas, dzeja, popielas priekšnesums un pat klavierspēle. Lai piepildītu savu sapni, skolas audzēkne Dita Mūzikas un mākslas skolā apmeklē privātstundas. Koncerta klausītājiem viņa nospēlēja skaņdarbu «Mācīsimies spēlēt blūzu».

Koncertu kuplināja Misas vidusskolas zēnu koris un 1.-4. klašu ansamblis Daigas Jēgeres vadībā. Kopā ar pirmsskolas grupiņu dziedātājiem uz skatuves kāpa arī audzinātājas Diāna, Dina, Liene un Aija. Savukārt izstādē, kuru bija iekārtojusi mākslas pulciņa vadītāja Iveta Cera, bija apskatāmi keramikas, noformēšanas, mākslas un galdniecības pulciņos, kā arī mājturības stundās tapušie darbi.

«Prieks, ka mūsu audzēkņiem, neskatoties uz dažādām veselības problēmām, ir apņēmība un drosme kāpt uz skatuves, radot prieku gan sev, gan skolotājiem un ģimenes locekļiem. Koncerta priekšnesumos bija iesaistīti itin visi skolas audzēkņi, arī pasākuma vadītāja loma bija uzticēta skolas audzēknim Gunāram,» gandarījumu neslēpa koncerta organizatore, skolas direktora vietniece audzināšanas darbā Ilze Arāja.

Pateicības vārdus skolotājiem koncerta noslēgumā veltīja arī skolas direktors Jānis Kārkliņš. Nenogurstoši ar bērniem strādā deju skolotāja Aija Krolle, dziedātājus koncertam bija sagatavojusi Gunta Rumševica, dzejas runātājus - Dace Zauere, popielas priekšnesumu - Sarma Voroškova, savukārt interešu pulciņus vada Iveta Cera, Dace Zauere, Liene Vecmane, Sarma Voroškova, Tatjana Šlikaite, Mārīte Kokoriete un Juris Bidzāns.

Koncerta noslēgumā visi kopīgi nodziedāja skolas neoficiālo himnu - tautasdziesmu «Bēdu, manu lielu bēdu». Ilze Arāja teic paldies visiem, kas pielika savas pūles, lai koncerts izdotos un dāvātu svētku prieku.         

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    18.05.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w