Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Konferencē informēs par jaunā mācību satura izveidi un īstenošanu

18.08.2017 0

Pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja un Iecavas novada vispārizglītojošo skolu pārstāvji 18.augustā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā konferencē Rīgā.

Dalībnieki tiks informēti par jaunā mācību satura ieviešanu, skolēnu sasniegumu vērtēšanu, mācīšanas pieejas maiņu un mācību darba organizāciju.

Izglītības speciālisti piedalīsies darbnīcu sesijās, kurās diskutēs par mācību satura izveides principiem, kā arī mācību satura ieviešanas iespējām un izaicinājumiem.

Jaunajā mācību gadā 100 Latvijas skolās tiks uzsākts mācību satura pilotprojekts, kura mērķis ir izstrādāt, aprobēt, pēctecīgi ieviest Latvijā tādu vispārējās izglītības saturu un pieeju mācīšanai vecumā no 1,5 līdz 18 gadiem, kā rezultātā skolēni gūtu dzīvei 21. gadsimtā nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes.

Projekts tiks īstenots, mainot mācīšanas pieeju – no informācijas nodošanas uz mācīšanās vadīšanu ar mērķi atbalstīt katru skolēnu. Skolotājs vairs nav atbildīgs tikai par sava zināšanu, prasmju attieksmju apguvi viena priekšmeta ietvaros, bet gan arī par caurvijām jeb vispārīgām prasmēm, ieradumiem, ieguldījumu patiesas izpratnes veidošanai.

Izglītības konferences tiešraidei varēs sekot līdzi Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā: http://izm.gov.lv/lv/, kā arī interneta vietnē: http://straume.lmt.lv/lv/

Lapas informācija atjaunota:    18.08.2017
TWITTER
IecavaLV
22 Jun
Sveicam Līgo svētkos! https://t.co/W7qhCrasdK