Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Bērnudārzā “Cālītis” noslēgušies teritorijas labiekārtošanas darbi

15.11.2017 0

Pagājušajā nedēļā svinīgi atklāta pirmsskolas izglītības iestādes “Cālītis” labiekārtotā teritorija un rotaļu laukumi.

Bērnudārzā “Cālītis” noslēgušies teritorijas labiekārtošanas darbi

Simbolisko atklāšanas lentu pārgrieza Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, līdzšinējais pašvaldības vadītājs Jānis Pelsis, kura darbības laikā uzsākti labiekārtošanas darbi, un iestādes vadītāja Ingūna Lāce.

Bērnudārza teritorijā uzbūvētas trīspadsmit jaunas rotaļu nojumes, uzstādīts spēļu laukumu aprīkojums, apzaļumota teritorija, ieklāts bruģis, uzbūvēta saimniecības ēka, izbūvētas iekšējās komunikācijas un ārējie tīkli - ūdensvads, lietus  kanalizācija, drenāža, apgaismojums.

“Bērni ir mūsu nākotne un ir svarīgi rūpēties, lai viņiem būtu iespējas laiku pavadīt sakārtotā vidē, pilnveidoties un augt. Ceram, ka nu iestādes audzēkņiem vēl vairāk patiks uzturēties svaigā gaisā, viņi būs aktīvi un veseli,” pauda priekšsēdētājs A. Mačeks.

Iestādes vadītāja Ingūna Lāce izteica prieku un pateicību par paveikto, jo šāda veida rotaļu nojumes nav nevienā citā bērnudārzā Latvijā. Ar to varam lepoties! Arhitektu biroja SIA "Ozola & Bula" pārstāve Vija Ozola skaidroja, ka ideja par nojumēm tapusi, iedvesmojoties no Kārļa Skalbes pasakas par zelta ābeli.  Tās veidotas gaišas un krāsainas. Katrā nojumē ir telpa, kur novietot nepieciešamo inventāru, piemēram, spēles, rotaļlietas.

Kopumā teritorijas labiekārtošana bērnudārzā izmaksāja teju 700 tūkstošus eiro. Darbus veica SIA “Kvintets M”.
 

Fotogalerija:
Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.11.2017
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl