Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

PII „Cālītis” sveiciens Latvijai svētkos!

17.11.2017 0

Kas ir tā zeme, kuru labi zinām?
Kur plaši lauki, debess zila, zila!
Kur ģimene un visi labie draugi!
Tā mūsu Latvija, to visi ļoti mīlam!

PII „Cālītis” sveiciens Latvijai svētkos!
FOTO: FOTO: no PII "Cālītis" albuma

16. novembrī bērnudārzā „Cālītis” tika organizēta viktorīna „Mana Latvija”.

Piedalīties viktorīnā bija uzaicināti 5-6 gadus veci bērni arī no pirmsskolas izglītības iestādes „Dartija” un Zālītes skolas pirmsskolas grupas. Paldies par atsaucību un kopā būšanu! Paldies visiem, kas šajā pasākumā palīdzēja radīt īpašo svētku izjūtu!

Bērni, piedaloties viktorīnā, atbildot uz sagatavoto uzdevumu jautājumiem, uzminot tautasdziesmu melodijas, dziedot, ejot rotaļās, atklāja savu pieredzi, parādīja līdzšinējās zināšanas un ieguva arī jaunas. Jau iepriekš bērni ar savām skolotājām runāja par Latviju, zīmēja, līmēja, vēlēja Latvijai labus vārdus un sūtīja gaišas domas. Bērni zināja, ka Latvijai, tāpat kā katram no mums, ir sava dzimšanas diena un nosauca 99 gadus. Bērni pirmsskolā vēl nezina, cik daudz ir „99”, bet zina, ka tas ir pat vairāk nekā vectētiņiem un vecmāmiņām. Bērni zināja, kas ir Latvijas valsts prezidents, kurš mājputns dzīvo Rīgas torņos, kuri dzīvnieki dzīvo Latvijas mežos, ka Latvijas galvaspilsēta ir Rīga, ka mēs dzīvojam Iecavā, ka iecavnieks Dainis Upelnieks ir piedalījies olimpiskajās spēlēs. Apskatot latviešu rakstu zīmes, bērni, viens otru papildinot, no kociņiem veidoja „savas” rakstu zīmes. Rezultāts bija lielisks!

Ko mēs vēlam Latvijai? Lai Latvija būtu skaista, lai tajā būtu daudz prieka, lai cilvēki būtu smaidīgi! Lai Latvijā vienmēr ir silti un cilvēkiem siltas sirdis! Lai valdītu miers! Lai visi bērni var mācīties skolā, būt gudri un labi!

Sveicam Latviju Dzimšanas dienā!

Iecavas pirmsskolas izglītības iestādes "Cālītis" vadītāja Ingūna Lāce

Lapas informācija atjaunota:    17.11.2017
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl