Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Meklējam „ēnas”!

22.01.2018 0

14. februārī visā Latvijā norisināsies viens no lielākajiem karjeras izglītības pasākumiem “Ēnu diena 2018”, kurā iesaistīsies arī Iecavas novada pašvaldība, piedāvājot jauniešiem iepazīt vairāku speciālistu ikdienas darbu.

Meklējam „ēnas”!

Ēnotājiem būs iespēja sekot domes priekšsēdētāja Aivara Mačeka darbam, izzināt pašvaldības izpilddirektora Mārtiņa Veinberga darba pienākumus, kā arī iepazīt Iecavas Jauniešu centra vadītājas Ilzes Dreimanes raibo ikdienu. Piesakies mājaslapā www.enudiena.lv.

“Ēnu diena” ir Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem. Tās laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.
 

Lapas informācija atjaunota:    22.01.2018
TWITTER
IecavaLV
15 jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Iecavas, Kalnciema, Vecumnieku un Pļavi… https://t.co/R5q13MdrTd