Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Ēnu dienā skolēnus aicina iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu darbu

24.01.2018 0

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests aicina vecāko klašu skolēnus Ēnu dienā klātienē iepazīt neatliekamās palīdzības mediķu darbu. Lai būtu iespēja apmeklēt NMP dienestu, skolēniem jāpiesakās Ēnu dienas mājas lapā www.enudiena.lv.
 

Ēnu dienā skolēnus aicina iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu darbu

Šogad Ēnu dienas notiks 14.februārī. Skolēniem būs iespēja paviesoties 39 neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu punktos visā Latvijā, tai skaitā Iecavā. 

Ēnu dienā būs iespēja klātienē uzzināt, kā norit NMP dienesta brigāžu ikdienas dežūra, kā brigādes saņem izsaukumus un spēj operatīvi uz tiem reaģēt, lai palīdzētu pacientiem vai smagi cietušajiem. Ikvienam būs iespēja arī iekāpt neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvajā transportlīdzeklī un aplūkot tā specifisko aprīkojumu, ar kādu mediķi glābj cilvēku dzīvības, kā arī izjautāt mediķus par viņu darbu. Tāpat skolēni varēs pārbaudīt savas prasmes vai iemācīties uz speciāla manekena veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās. Tā būs iespēja klātienē redzēt un izprast neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu dinamisko darba ritmu un profesijas specifiku, lai iespējams jau tuvākajā nākotnē pievienotos NMP dienesta komandai!

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Lapas informācija atjaunota:    24.01.2018
TWITTER
IecavaLV
15 jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Iecavas, Kalnciema, Vecumnieku un Pļavi… https://t.co/R5q13MdrTd