Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Novērtē mūsu novada skolnieču talantus

11.05.2018 0

Ik gadu maijā tiek godināti starpnovadu konkursa “Gada skolēns” laureāti. Četru novadu – Bauskas, Iecavas, Rundāles un šogad arī Vecumnieku – talantīgākie, mērķtiecīgākie un aktīvākie skolu jaunieši, viņu ģimenes locekļi, skolu un pašvaldību pārstāvji 10. maijā pulcējās Rundāles pils Baltajā zālē, lai sveiktu 2018. gada konkursa finālistus un noskaidrotu nomināciju ”Par vispusīgām zināšanām”, „Par talantu daudzpusību” un titula „Gada skolēns 2018” ieguvējus.

Novērtē mūsu novada skolnieču talantus

Īpaši veidotās konkursa balvas, ko saņēma nomināciju uzvarētāji, izgatavotas tepat kaimiņos - Vecumnieku novadā.

No Iecavas novada izglītības iestādēm pamatskolu grupā konkursa finālistu vidū bija trīs skolēni: Iecavas vidusskolas 8. klases skolniece Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča, Dzimtmisas pamatskolas 8. klases audzēkne Kate Monika Korņejeva un Iecavas internātpamatskolas 9. klases skolnieks Niks Vīns. Savukārt vidusskolu grupā - Iecavas vidusskolas 11. klases skolniece Eva Ķeruže un 12. klases skolniece Kristija Laura Čipena.

Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, uzrunājot konkursantus, atzina, ka viņi sev uzstādījuši augstu latiņu, tādēļ aicināja nepagurt un neapstāties pie paveiktā: “Viss, ko esat sasnieguši un ko vēl sasniegsiet, noderēs turpmākajā dzīvē!”

Ikviens finālists dažādu pārbaudījumu laikā pierādījis savas daudzpusīgās zināšanas, dažādos talantus un īpašos sasniegumus, tādēļ skaidrs, ka šajā konkursā zaudētāju nav – ieguvēji ir visi. Īpašs prieks, ka tik augstu novērtēti divu Iecavas novada skolnieču talanti un sabiedriskā aktivitāte. Nominācijā “Par talantu daudzpusību” pamatskolu grupā balvu saņēma Kate Monika Korņejeva, bet vidusskolu grupā - Eva Ķeruže.

Katei Monikai Korņejevai patīk un padodas mākslas jomas mācību priekšmeti. Viņa piedalās vizuālās mākslas olimpiādēs, skatēs, konkursos, darbojas skolas radošās mākslas studijā, dzied ansamblī. Kate Monika ir arī sporta skolas “Dartija” vieglatlētikas nodaļas audzēkne. Bet brīvo laiku velta kādai īpašai nodarbei – suņu dresēšanai. Aktīvi darbojas Zemgales kinoloģiskajā klubā un ir ieguvusi arī suņu sacensību tiesneses sertifikātu.

Evu Ķeruži raksturo plaša interešu daudzpusība - viņu aizrauj mūzika, iekšpolitika un ārpolitika.  Eva ir iesaistījusies Iecavas Jauniešu centra darbā. Labprāt piedalās sporta un tūrisma aktivitātēs, angļu valodas debašu turnīros. Ir 7. Jauniešu Saeimas deputāte, Junior Achievement Latvija līderu programmas dalībniece.

Pamatskolu grupā titulu “Gada skolēns” šogad ieguva Pilsrundāles vidusskolas 8.klases skolnieks Kristers Odziņš, bet vidusskolu grupā - Bauskas 2. vidusskolas 12.klases audzēknis Kevins Marks Berlinskis.
 

Fotogalerija:
Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    11.05.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl