Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Vai tā ir dzīve vai sapnis?

16.05.2018 0

11. maijā Zālītes internātpamatskolu pieskandināja Māmiņdienas koncerts.

Vai tā ir dzīve vai sapnis?
FOTO: no skolas albuma

«Vienreiz pavasarī es eju un skatos: sēž pļaviņā Eņģelis. Pieeju tuvāk - nav viss Eņģelis, bet balts mākonītis. Pieliecos ziediem tuvāk - smaržo. Un tad es domāju, vai tā ir dzīve vai sapnis? Jā! Tā bija dzīve, sapnis un mana māmiņa.» Ar šo skaisto un apcerīgo miniatūru 11. maijā sākās Zālītes speciālās internātpamatskolas koncerts «Mana mīļā, māmiņa, tu esi vislabākā!».

Vasara, ziedi, smaržas un bērnu sagatavotais koncerts, kas veidots divās daļās, priecēja mūs, māmiņas. Koncerta pirmo daļu veidoja gan meiteņu ansamblis dziedot, gan dejotāji, izpildot brīnišķīgās dejas - «Upe nesa ozoliņu», «Jersikas dancis» un lirisko «Līgo». Īpaši mīļi koncertā uzstājās paši mazākie no bērnudārza.

Uzslavējami bērnudārza bērni kopā ar «C» klasītēm, uzstājoties ar dziesmotu priekšnesumu «Vilcieniņš», kas šogad piedalījās integratīvās  mākslas festivālā «Nāc līdzās» un festivāla lielkoncertā VEF Kultūras pilī 5. aprīlī. Prieku sagādāja skolotājas Dinas Musņickas pašsacerētais dzejolis par māmiņas doto padomu meitiņai. Tā īsumā var raksturot koncerta pirmo daļu, kam sekoja skolas administrācijas tikšanās ar māmiņām un vecmāmiņām saviesīgā gaisotnē ar garšīgu cienastu.

Un tālāk koncerta otrā daļa - romantiskā, sapņainā, dimdošā, dārdošā popiela! Par emocionāli aizkustinošo koncertu jāsaka lielum lielais paldies skolas vadībai: Sigitai Lazbergai, Aijai Sietiņai un visiem skolotājiem, īpaši mūzikas skolotājai Guntai Rumševicai un deju skolotājai Aijai Krollei, kā arī popielas atraktīvajam dīdžejam Ginteram Lazbergam.
Lai mums katram un visiem kopā izdodas skaisti mirkļi, kuri ir gan dzīve, gan sapnis!

Skolas vecāku padomes vārdā I. Voika

Lapas informācija atjaunota:    16.05.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl