Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Izglītības jomas laureāti nopelnījuši naudas balvas

29.05.2018 0

Kārtējais mācību gads tuvojas izskaņai, un pašvaldība tradicionāli sveiks izglītības jomas laureātus. Šogad naudas balvās labākajiem skolēniem un viņu pedagogiem tiks izmaksāti 9960 eiro. Svinīgais pasākums notiks Iecavas kultūras namā 31. maijā plkst. 11.00.

Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti ārkārtas sēdē 22. maijā apstiprināja naudas balvu saņēmēju sarakstu. Tajā ir pārstāvētas visas novada vispārizglītojošās skolas, kā arī Iecavas Mūzikas un mākslas skola (IMMS). Apbalvojamo skaitā ir iekļauts 71 skolotājs.

Par augstiem mācību sasniegumiem tiks sumināti 19 skolēni, viņiem piešķirtā kopējā summa ir 1325 eiro. Tostarp īpaši izceļami ir divi skolēni (viens no vidusskolas un viens no IMMS), kuru gada vidējā atzīme pārsniedz 9 balles.

2610 eiro šajā mācību gadā par 52 dažādiem sasniegumiem nopelnījuši kolektīvi un to vadītāji.

Tiks prēmēti arī 107 veiksmīgi mācību olimpiāžu un individuālo konkursu dalībnieki. Par panākumiem mācību olimpiādēs skolēniem un viņu skolotājiem tiks izmaksāti 2675 eiro, bet par sasniegumiem individuālos konkursos – attiecīgi 3350 eiro.

Lēmums par apbalvojumiem pieņemts, pamatojoties uz Iecavas novada domes noteikumiem Nr. 5/2016 «Par naudas balvu piešķiršanu Iecavas novada izglītojamajiem un viņu pedagogiem par sasniegumiem mācībās, zinātniski pētniecisko darbu skatēs, mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un skatēs».

 

Attēlā: naudas balvām piešķirtais finansējums eiro

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    29.05.2018
TWITTER
IecavaLV
20 mar
Uzņēmums SIA «BGGS Serviss» informē, ka no šodienas, 20. marta, uzņēmums ir uzsācis organiskā mēslojuma jeb digestā… https://t.co/8p69CDgN9c