Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Divpadsmitie dodas tālāk

12.06.2018 0

9. jūnijā tika aizvadīta skaista, priecīga pēcpusdiena Iecavas vidusskolas aktu zālē, kur notika 2017./2018. mācību gada 12. klašu izlaidums.

Divpadsmitie dodas tālāk
FOTO: Renāte Estere Liepiņa

12.a un 12.b absolventu kopskaits ir 35. Kristīne Karele audzināja 12.a klases 19 jauniešus, bet Liene Logvina - 12.b klases 16 skolēnus.

Kā jau katrā izlaidumā, arī šajā topošie absolventi bija sagatavojuši dažādus priekšnesumus un dziesmas, kuras paši ar mūzikas instrumentu pavadījumu bija apņēmušies nospēlēt. Mēģinājumi notikuši gandrīz katru dienu, jo izlaidumam abas klases esot sākušas gatavoties tikai divas nedēļas iepriekš - pirms tam daudz bijis jādomā par eksāmeniem.

Izlaidumā iespaidīgs bija priekšnesums starp atzinību izsniegšanu, kurā 12.a klases absolvents Ansis Štāls no galvas repoja grupas «Dziļi Violets» dziesmas «Sprīdītis» vārdus.

Šogad īpaši lepojamies ar 12.a klases absolventi Lāsmu Bugovecku, kura, ieguvusi atzinību par daudzām godalgotajām vietām olimpiādēs, saņēma arī Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska apstiprināto naudas balvu 500 eiro vērtībā par izcilām sekmēm mācībās.

Gandrīz visi absolventi saņēma atzinības par saviem sasniegumiem skolas un ārpusskolas olimpiādēs, sacensībās un konkursos. Tālāk pasaulē tiek laisti talantīgi, gudri jaunieši.

Renāte Estere Liepiņa
Lapas informācija atjaunota:    12.06.2018
TWITTER
IecavaLV
18 mar
Aicinām līdz 1.aprīlim iesniegt projektu pieteikumus ‘’Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizācij… https://t.co/cXu3Z2V9Hi