Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavas vidusskolas absolventiem augstākie rezultāti svešvalodās un ķīmijā

06.07.2018 0

Vidusskolēni jau savus atestātus ir saņēmuši un sparīgi dodas iesniegt dokumentus tālākām izglītības iestādēm.  Kā kopumā ir veicies skolēniem pārbaudījumos?

Ir saņemti un apkopoti vispārējās vidējās izglītības sertifikātu rezultāti, kas uzskatāmi attēloti diagrammā. Iecavas novada skolēni augstus rezultātus pārbaudījumos uzrādījuši svešvalodās un ķīmijā, kas procentuāli pārsniedz vidējos rādītājus valstī. Angļu valodā eksāmens nokārtots par 10,74% augstāk nekā vidēji valstī, ķīmijas eksāmens nokārtots par 4,46% augstāk nekā vidēji valstī. Augstāki rādītāji par valsts vidējo novērojami arī latviešu valodas eksāmenā, kur skolēni uzrādījuši par 3,05% labāku rezultātu. Krievu valodā un matemātikā rezultāti ir vienā līmenī ar vidējo valstī, bioloģijas eksāmenā rezultāts uzrādīts par 8,13% zemāks kā vidēji valstī.

Augstākie iegūtie vērtējumi vidusskolas skolēniem eksāmenos:

CE matemātikā - 82%, CE latviešu valodā - 84%, CE ķīmijā - 98% (2 skolēniem virs 90%, 3 virs 80%), angļu valodā 93% (4 skolēniem rezultāts virs 90%; 7 skolēniem rezultāts virs 80%), krievu valodā 86%.

Zemākie rādītāji šogad uzrādīti centralizētajā matemātikas eksāmenā - zem 30% eksāmenu nokārtojuši 18 skolēni.

Plašāka informācija par rezultātiem valstī - šeit.

Ilze Dreimane
Iecavas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    06.07.2018
TWITTER
IecavaLV
15 feb
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina ikvienam, ka ziemas periodā ielūst ledū un noslīkst ne t… https://t.co/oCH8cHF2aV