Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Aicina darbā jaunsargu instruktorus

14.09.2018 0

Jaunsardzes un informācijas centrs (JIC) ir izsludinājis atklātu konkursu uz JIC Jaunsardzes 4. novada nodaļas jaunsargu instruktoru amatu uz nenoteiktu laiku Bauskā, Ķeguma novadā, Lielvārdes novadā, Jelgavas novada Zaļeniekos un Ozolniekos.

Aicina darbā jaunsargu instruktorus
FOTO: no JIC arhīva

Jaunsardze ir Latvijā lielākā brīvprātīgā bērnu un jauniešu kustība, kura šobrīd apvieno 8000 dalībnieku vecumā no 10 līdz 21 gadam – neatkarīgi no dzimuma, valodas, reliģiskās, politiskās vai citas pārliecības, nacionālās, etniskās vai sociālās izcelsmes. Kustības mērķis ir jaunatnes izglītošana valsts aizsardzības jomā, saturīga brīvā laika pavadīšana, pilsoniskā un patriotiskā audzināšana.

Jaunsargu instruktoriem standarti visā Latvijā ir vienoti, un viņi nodrošina drošas, kvalitatīvas, interesantas un standartizētas nodarbības saskaņā ar apmācību metodiku, kas palīdz bērniem un jauniešiem attīstīt dzīvē nepieciešamās iemaņas, iedvesmo jauniešus pārbaudīt savas spēju robežas un motivē izaugsmei, sasniegt mērķus jebkurā profesijā un dzīves situācijā. Palīdz izveidoties par personību ar vērtību izpratni personiskajā un valstiskajā līmenī.

Galvenie jaunsargu instruktora amata pienākumi ir organizēt jaunsargu kandidātu uzņemšanu Jaunsardzē un nodrošināt mācību grupu komplektēšanu atbilstoši jaunsargu programmas specifikai. Plānot, organizēt un vadīt jaunsargu praktiskās un teorētiskās nodarbības atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Sagatavot nepieciešamo dokumentāciju par pasākumu organizēšanu atbilstoši metodiskajiem norādījumiem. Veikt jaunsargu vienības mācību darba analīzi, iesniegt priekšlikumus par mācību darba pilnveidošanu, kā arī ievadīt informāciju par vienības jaunsargiem un mācību grupu aktivitātēm datu bāzē "e-klase".

Prasības pretendentiem/-ēm: atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72. panta piektajā un sestajā daļā minētajām prasībām. Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība, kas papildināta ar 72 stundu apmācību programmu pedagoģijā. Vēlama militārā izglītība – vismaz jaunākā instruktora kurss. Pieredze darbā valsts pārvaldē vai pedagoģiskā darba pieredze (ne mazāk kā viens gads) un militārajā jomā. Izpratne par valsts pārvaldi, aizsardzības nozari un Jaunsardzes un informācijas centra vietu tajā.  Pieredze darbā ar "MS Office" un citām datorprogrammām amata pienākumu izpildei nepieciešamā līmenī. "B" kategorijas autovadītāja apliecība. Vēlme apgūt darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes, regulāri piedalīties kvalifikācijas celšanas pasākumos, kā arī labas plānošanas un organizēšanas prasmes un spēja strādāt komandā.

Pieteikšanās termiņš vakancēm ir līdz 2018. gada 25. septembrim.

Ar detalizētu informāciju par visām jaunsargu instruktoru vakancēm var iepazīties JIC mājaslapā.

Tālruņi uzziņām – 25732091, 67335370, 67335351.

Vineta Žilinska
JIC Plānošanas un organizācijas departamenta Plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    14.09.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK