Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Neaizmirsīsim bērnu drošības aspektus

17.01.2019 0

Aicinām visas izglītības iestādes, kuras piedalās SIA “Zaļā josta” rīkotajā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, vēlreiz padomāt un pievērst uzmanību arī bērnu drošības jautājumiem.

Īpaši aicinām pirmsskolas izglītības iestādes izvēlēties bērniem drošas vietas, kur novietot “Zaļās jostas” sadarbībā ar AS “BAO” izsniegtās kastītes izlietotajām baterijām – tās novietot vietās, kur bērni bez pieaugušo palīdzības nevar piekļūt savāktajām izlietotajām baterijām.

Rūpējoties par tīru Latviju, aicinot iedzīvotājus šķirot atkritumus, nedrīkst aizmirst arī par drošības aspektiem mūsu dzīvībai. Visu veidu baterijas ir videi kaitīgas preces un satur toksiskas vielas, kas, nonākot cilvēka organismā, var radīt veselībai bīstamus kaitējumus, piemēram, iekšējo audu apdegumus, kancerogēnu iedarbību, dažādas saslimšanas, līdz pat letālam iznākumam.

Aicinām ikvienu pievērst lielāku uzmanību mājās, izmantojot dažādas elektriskās ierīces, lai bērniem nav tiešs kontakts ar dažādu veidu baterijām. Neatstājiet bez uzraudzības bīstamus priekšmetus bērniem pieejamās vietās, kā arī izglītojiet viņus par dažādu priekšmetu bīstamību saskarsmei ar ķermeni. Rūpīgi izvērtējiet bērnu rotaļlietas atbilstoši viņu vecumam un pārliecinieties, ka baterijas nav viegli izņemamas no rotaļlietām, ar kurām tās tiek darbinātas.  

Rūpēsimies gan par drošu apkārtēju vidi, gan arī par bērnu drošību!

Kristīne Mamontova
SIA “Zaļā josta” projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    17.01.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 jūl
20.jūlijā Iecavas parka estrādē pulcējās lieli un mazi iecavnieki un novada viesi, lai piedalītos Ģimenes dienas ak… https://t.co/J3kgN2e73w