Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Jauniešu Saeimā darbosies divi iecavnieki

20.04.2017 0

Piektdien, 21.aprīlī, sanāks 7.Jauniešu Saeima, un šogad tās dienaskārtības centrālais jautājums būs formālās un neformālās izglītības pilnveide.

100 Jauniešu Saeimā ievēlētie deputāti pulcēsies Saeimas namā, lai nozaru komisijās apspriestu deklarāciju projektus par patriotisma un valstiskuma apziņas veicināšanu, drošību internetā, izglītības kvalitātes, kā arī studiju veicināšanas iespējām. Dalībnieki par šīm tēmām diskutēs arī no parlamenta tribīnes Jauniešu Saeimas sēdēs, lai pieņemtu deklarācijas.

Jauniešu Saeimas sēdēm interesenti varēs sekot līdzi tiešsaistē Saeimas mājaslapā www.saeima.lv.

21.aprīlī parlamentā jaunieši strādās četrās nozaru komisijās. No Iecavas novada ievēlētā Eva Ķeruže darbosies Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, bet Maksims Krutikovs - Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā.

Piesakot savu ideju formālās un neformālās izglītības pilnveidei, Iecavas vidusskolas skolniece Eva Ķeruže vērsusi uzmanību uz Latvijas vidusskolu diploma neatbilstību Eiropas un pasaules augstskolu/koledžu standartiem. Savukārt Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas 10. klases skolnieks Maksims Krutikovs paudis uzskatu, ka jāveicina lielāka jauniešu interese par Latvijas vēstures notikumiem un politiskajām norisēm.

7.Jauniešu Saeimas vēlēšanas noslēdzās 5.aprīlī, un no Rīgas vēlēšanu apgabala Jauniešu Saeimā  ievēlēti 37 jaunieši, no Zemgales – 14, Latgales – 9, Kurzemes – 13, bet Vidzemes – 27. Vēlēšanu rezultāti pieejami Jauniešu Saeimas mājaslapā.

Lapas informācija atjaunota:    20.04.2017
TWITTER
IecavaLV
21 Apr
No šodienas gājējiem atkal ir pieejams tiltiņš Iecavas parkā aiz estrādes. Paldies Iecavas zemessargiem par uzstādī… https://t.co/kpxAxtGwRC