Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Aicina uz aktīvu un veselīgu atpūtu

04.08.2017 0

Jaunatnes dienas ietvaros 12. augustā no plkst.12 aktīvās atpūtas zona «Spirtnieki» tiks noskaidroti labākie Iecavas novada iedzīvotāji pludmales volejbolā; petankā un spīdmintona driblā.

Pasākumā aicināti piedalīties Iecavas novada dažādu paaudžu iedzīvotāji un citi interesanti, kas vēlas sportisku, aktīvu un veselīgu atpūtu. Pieteikšanās notiks sacensību norises vietā pirms spēles pie sacensību galvenā tiesneša. Pasākumu organizē un vadīs Iecavas novada domes jaunatnes lietu speciāliste Ilze Dreimane, veselības veicināšanas koordinētājs Ivars Jurbergs un brīvprātīgie. Dalība sacensībās ir bez maksas; finansiālos izdevumus segs Iecavas novada dome.

Plašāka informācija pasākuma nolikumā.

Pasākums tiek organizēts Iecavas novada domes īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» ietvaros. Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/038. Projekta mērķis – vispārējās garīgās un fiziskās veselības uzlabošana Iecavas novada iedzīvotājiem.

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    08.08.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX