Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Bruno Bahs aicina skolēnus darīt labus darbus

07.09.2017 0

Sociālajā kampaņā #LViedvesmo labo darbu vēstneši aicina skolēnus sekot viņu piemēram. Zemgaliešus iedvesmos Izglītības programmas “Iespējamā misija” absolvents, Bauskas Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotājs un karikatūrists Bruno Bahs.

Bruno Bahs aicina skolēnus darīt labus darbus
FOTO: publicitātes foto

Viņš uzskata, ka mēs varam palīdzēt cits citam, darot pat ļoti vienkāršas lietas.

Skolēnu iesaiste ir plānota, izplatot aicinājumu sekot panākumiem bagātu Latvijas iedzīvotāju piemēram, proti, kopā ar klasi paveikt labu darbu un ar padarītā video vai foto materiāliem palepoties tiešsaistē, informē sabiedrisko attiecību konsultante Ilze Bērziņa. Klasei, kuras labais darbs iegūs visvairāk balsu, būs iespēja klātienē tikties ar saviem elkiem un uzzināt viņu veiksmes noslēpumu.

Labo darbu vēstnesis Rīgas skolēniem ir sporta žurnālists Reinis Ošenieks, kurzemniekus uzrunās vieglatlēte Lauma Grīva, Vidzemes skolēnus — vieglatlēts Jānis Vanags, kopā ar Latgales skolēniem labos darbus veiks „Dziedošo ģimeņu” zvaigzne Dagnis Tihovskis. Visus video ar reģionu vēstnešu labajiem darbiem var noskatīties Youtube kanālā http://ej.uz/xwh9.

Savu klasi var pieteikt labo darbu kampaņai, aizpildot veidlapu tiešsaistē http://ej.uz/fe45. Vairāk informācijas par kampaņu:

„Facebook” https://www.facebook.com/LViedvesmo/

„Instagram” https://www.instagram.com/lviedvesmo/

Kampaņas mērķis ir vairot patriotismu un piederības sajūtu valstij, kā arī veicināt pozitīvu domāšanu Latvijas iedzīvotāju vidū. Pašlaik kā pelēks mākonis pār mums veļas uzskats, ka Latvijā viss esot slikti. Savu nākotni ārpus Latvijas uzreiz pēc skolas beigšanas plāno veidot tikai 19% vispārīgās un profesionālās izglītības iestāžu absolventu, bet 39% plāno aizbraukt no valsts mācību vai darba nolūkos. Ar katru gadu pieaug to jauniešu īpatsvars, kas savu turpmāko dzīvi redz ārpus Latvijas.

 #LViedvesmo mērķis ir pievērst jauniešu un pārējās sabiedrības uzmanību savai un valsts nākotnei: izcelt pozitīvo, runāt par darba un izglītības iespējām, kā arī iedvesmot ar uzņēmēju, zinātnieku, sportistu, citu slavenību un stipru latviešu ģimeņu panākumu piemēriem. Ir svarīgi veidot jauniešu apziņu, ka valsts ir viņi paši un pozitīva iesaiste veicina pozitīvas pārmaiņas.

Sociālās kampaņas #LViedvesmo vēstnieki labprāt palīdz vardarbībā cietušajiem, patversmes dzīvniekiem, sakopj vidi un izpaužas radoši, veltot Latvijai savus mākslas darbus. Aicinot veikt labus darbus, mēs gribam parādīt, ka ikvienai rīcībai mūsu valsts labā ir nozīme. Mums ir nepieciešama rīcībspējīgu jauniešu paaudze, kas praksē redz, ka spēj ietekmēt sociāli ekonomiskos un politiskos procesus. Tas palīdzēs ikvienam noticēt sev un ieraudzīt savu nākotni Latvijā.

Lapas informācija atjaunota:    07.09.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX