Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

IEeļļos jauniešu iniciatīvas

13.11.2017 0

Iecavas novads guvis atbalstu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā atklātajā projektu konkursā «Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana» un īstenos projektu «IEeļļo Iecavu».

Projekta mērķis ir uzlabot Iecavas novada jauniešu, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicināt viņu iniciatīvas, darba tikumu, piederību novadam, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī identificēt aktuālās jauniešu vēlmes un intereses, lai tās iestrādātu pašvaldības plānošanas un finanšu dokumentos atbilstoši finanšu iespējām.

Projekta galvenie pasākumi:

  • Iecavas novada jauniešu forums «IEeļļo Iecavu»;
  • dialogs «Kafija ar politiķiem»;
  • esošā darba ar jaunatni izvērtējums novadā;
  • jauniešu fokusa grupas aptauja.

Izvērtējot un apkopojot augstāk minēto pasākumu rezultātus, tiks izstrādātas rekomendācijas, kā uzlabot turpmāko darbu ar jaunatni.

Ar šī projekta aktivitātēm vēlamies jauniešiem sniegt zināšanas par jaunatnes darbu vietējā, nacionālajā un Eiropas līmenī; izpratni par līdzdalības būtību un tās nozīmi ikviena dzīvē, kā arī attīstīt prasmes atpazīt savas vēlmes un patiesās vajadzības, argumentēt savu viedokli un aizstāvēt to.

Projekta īstenošanas laiks: 15.11.2017.-28.02.2018.

Projekts budžets: EUR 1706,62

Projekts tiks īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Ilze Dreimane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.11.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w