Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Jauniešiem būs kafija ar politiķiem

04.01.2018 0

11. janvārī plkst. 14.00 Iecavas Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē notiks vietējā līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem par Strukturētā dialoga 6. cikla tematisko prioritāti «Jaunieši Eiropā - kas tālāk?».

Jauniešiem būs kafija ar politiķiem

Pieteikšanās līdz 10. janvāra plkst. 14.00, aizpildot anketu elektroniski -  http://ej.uz/SD_Iecava .

«Kafija ar politiķiem» ir metode, kuras galvenais mērķis ir veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju (deputātu, pašvaldības darbinieku, iestāžu vadītāju) savstarpējo dialogu neformālā vidē. Veidojot dialogu starp jauniešiem un dažāda līmeņa lēmumu pieņēmējiem, ir svarīgi to īstenot vidē, kurā ir iespējama atklāta un ieinteresēta saruna par to, kas ir būtiski visiem iesaistītajiem.

Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt par aktuālo situāciju darbā ar jaunatni Iecavas novadā, 1. Iecavas novada jauniešu foruma rezultātiem, diskutēt par jauniešiem aktuāliem jautājumiem un dalīties pieredzē pašvaldības attīstības jautājumos.

Pasākumu vadīs jaunatnes politikas eksperte Inese Šubēvica.

Strukturētā dialoga vietējā līmeņa konsultācija «Kafija ar politiķiem» ir viena no projekta «IEeļļo Iecavu» aktivitātēm. Kontaktinformācija: Ilze Dreimane, mob. tel. 26681879; e-pasts: jauniesu.centrs@iecava.lv.

Ilze Dreimane
pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    04.01.2018
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w