Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Aizvadīts “Radošais sprādziens 2018”

08.01.2018 0

6. janvārī Biznesa augstkolā Turība notika radošu ideju un uzdrīkstēšanās pilns pasākums jauniešiem “Radošais sprādziens 2018”, ko organizēja biedrība “Es varu visu!”. Smelties iedvesmu devās arī Iecavas novada jaunatnes lietu speciāliste Ilze Dreimane ar četriem aktīviem jauniešiem - Anci Boli, Annu Emīliju Onzuli, Hugo Hubertu Puriņu un Gvido Valbi.
 

Aizvadīts “Radošais sprādziens 2018”

“Esam ļoti priecīgi un gandarīti, jo redzam, ka jaunieši arvien vairāk iesaistās dažādos projektos, aktivitātēs, viņi patiešām grib darīt jēdzīgas lietas un arvien vairāk dara, lai ikdiena būtu jēgpilnāka un piepildītāka,” saka biedrības “Es varu visu!” valdes locekle Kadrija Beirote. “Viņi ir atvērti, domājoši, patīkami komunikācijā, gatavi sadarboties un motivēti. Tik dodiet viņiem iespēju un – uh! Kalnus gāzīs un darīs lielas lietas!”

Pasākumu vadīja un jauniešus iekustināja aizrautīgā, pieredzes bagātā Vita Brakovska, kura aicināja dalībniekus aktīvi domāt, runāt un līdzdarboties. Kā saka pati Vita: “Šo pasākumu apmeklēja jaunieši, kas ir ne tikai motivēti, bet gatavi ņemt aiz rokas (iedvesmot) arī tos, kas "neko negrib" un kopā veidot labāku Latviju. Un tieši tas šobrīd ir nepieciešams visvairāk.”

Iecavnieku atziņas par dalību “Radošajā sprādzienā”

Hugo: "Radošajā sprādzienā, guvu pāris atziņas, no kurām spēšu turpmāk smelties iedvesmu. Šis pasākums bija atspēriena punkts manam radošumam un pārliecībai par tuvāko nākotni. Ļoti novērtēju gan organizatoru ieguldīto darbu, gan lektores Vitas Brakovskas aizrautību stāstījuma laikā. Tas, ko es atcerēšos arī turpmāk, ir Didro citāts "Labāk nodilt nekā sarūsēt", jo tas mani motivēs nepadoties grūtību priekšā."

Ance: " Pasākums/lekcija bija ļoti aizraujoša, lieliska iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iegūt jaunus draugus un izdomāt jaunas idejas."

Ilze Dreimane un Kadrija Beirote
Lapas informācija atjaunota:    08.01.2018
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w