Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Gaidāmas izmaiņas jauniešu konkursa norisē

24.01.2018 0

Konkurss «Iecavas novada Gada jaunietis» decembrī norisinājās jau trešo gadu, kopš konkursa sākuma tā nolikumā nebija ieviestas izmaiņas. Konkursa kvalitātes uzlabošanai tiks pārstrādāts nolikums, kurā tiks mainīta jauniešu izraudzīšanās kārtība un konkursa dalībnieku izvērtēšana.

Turpmāk jaunieši konkursam vairs netiks izvirzīti kā Mēneša jaunieši. Izmaiņas tiks veiktas, lai piesaistītu plašāku jauniešu auditoriju, ieviestu inovācijas un radītu konkursam lielāku prestižu.

Līdz šim «Iecavas Ziņās» ierasto rubriku «Mēneša jaunietis», kurā bija lasāma intervija ar izvirzīto mēneša jaunieti, aizstās jauniešu veidota sleja, lai piesaistītu jauniešu auditoriju vietējam laikrakstam. Šī ir viena no jauniešu rekomendācijām, kas tika izstrādāta 30. novembrī notikušajā Iecavas novada jauniešu forumā «IEeļļo Iecavu». Slejas saturu veidos paši jaunieši, rakstot par interesantiem, iedvesmojošiem jauniešiem un apkopojot informāciju par jauniešu iespējām vietējā, nacionālajā un Eiropas līmenī, kā arī tiks saglabāti atskati pēc pasākumiem.

Arī Tu vari palīdzēt mums veidot jauniešu sleju! Dalies ar lietām, kas iedvesmo, un idejām, par ko Tu gribētu lasīt, rakstot e-pastā jauniesu.centrs@iecava.lv vai zvanot 26681879.

Ilze Dreimane
Iecavas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    24.01.2018
TWITTER
IecavaLV
15 jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Iecavas, Kalnciema, Vecumnieku un Pļavi… https://t.co/R5q13MdrTd