Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavas Jauniešu centrs tiekas ar jauniešiem Zālītē

15.05.2018 0

14. maija pēcpusdienā jauniešu centra meitenes Sandra un Ilze devās tikties ar Zālītes ciema jauniešiem. Bijām gatavas uzņemt vairāk jauniešus, tomēr priecājamies par ikvienu no atnākušajiem jauniešiem ar kuriem čakli pastrādājām kopā.

Jauniešiem bija uzdevums kopīgiem spēkiem attēlot tipisku Zālītes ciema jaunieti. Rezultāts izdevās interesants - pusis, vecumā no 12-20 gadiem, spēlē futbolu, visbiežāk atrodams mājās vai braucot ar velo un graužot saulespuķu sēklas.

Otrs uzdevums bija apdomāt, kas pašiem jauniešiem šeit trūkst un dominējošās atbildes bija "normāla peldvieta" un futbola laukums. Uzzinājām, ka jauniešiem Zālītē patīk daudz staigāt un runāt. Lai domas nepaliktu tikai runāšanas līmenī, dosimies velo-ekspedīcijā, iepazīt Zālīti, 26. maijā, plkst. 11.00 no Zālītes bibliotēkas. Vēlies mainīt savu vidi, iepazīt citus jauniešu labāk? Pievienojies mums & tiekamies darbos! :)

Paldies par sadarbību Zālītes bibliotēkai un jauniešiem par aktīvu līdzdarbošanos!

  

 

Ilze Usāne
Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    15.05.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl