Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Noskaidrota Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019

30.08.2018 0

Vasara šogad ir piepildīta ar dažādiem festivāliem, pasākumiem, spēj tik izvēlēties sev tīkamāko! Kalendārā jau kopš 1999. gada 12. augusts tiek iezīmēts kā Starptautiskā jaunatnes diena. Pēdējos gados, līdz ar konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”, tradīcija svinēt jaunatnes dienu attīstītās un piedāvājums paplašinās.

Noskaidrota Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019
FOTO: Indra Veipa un Māris Stiprais

Jau trešo gadu par jauniešu pasākumu epicentru šajā datumā kļūst kāda pilsēta, kura nes Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu, šogad jaunieši, jaunatnes jomas cilvēki un citi interesenti tika gaidīti Madonā uz jauniešu festivālu “Paspēt 12 stundās”, turp devāmies arī mēs.

Jauniešu festivālā “Paspēt 12 stundās” laikapstākļi pārbaudīja izturību un sauso drēbju krājumus - lietus mijās ar sauli. Bet tas netraucēja pasākuma dalībniekiem baudīt plašo aktivitāšu klāstu, kurā bija gan sportiskas aktivitātes, gan talantu konkurss, gan arī dažādas darbnīcas, koncerti un diskusijas.

Pasākuma kulminācija bija konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarētāju paziņošana. Šogad konkursa finālā par Latvijas jauniešu galvaspilsētas titulu cīnījās Daugavpils un Rīgas pilsēta un Ikšķiles un Olaines novada apvienība.   Konkursa uzvarētāji un titula “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” ieguva Ikšķiles un Olaines novada apvienība. Sirsnīgi sveicam jaudīgo novadu apvienību, lai izdodas piepildīts un lielisks gads!

Noslēgumā jauniešus priecēja balle priežu kalniņā ar grupu “Zelta kniede”.

Pasākumu dalībnieču - Dārtas un Tīnas iespaidi:

“Mūsuprāt, laiks, ko pavadījām jauniešu festivālā "Paspēt 12h" bija piedzīvojumiem bagāts un neaizmirstams. Vēsais un lietainais laiks netraucēja mums izbaudīt dienu un tās sniegtās iespējas.

Pēc svinīgās atklāšanas mēs devāmies izmantot vienu no piedāvātajām iespējām radošajās takās - hennas tetovējumus. Abām šī bija pirmā pieredze ar hennu!  Tas bija skaisti un neaizmirstami, lai gan par zīmējumiem vien palikušas tikai atmiņas.

Iepazinām Madonu, piedaloties foto orientēšanās sacensībās. Ik pa brīdim mums gribēja patraucēt kāds lietus mākonis, bet mums tas deva tikai adrenalīnu un vēl lielāku vēlmi ātrāk atrast visus kontrolpunktus un finišēt. Lai gan godalgotas vietas neguvām, tas bija foršs un izzinošs piedzīvojums.

Šīs bija neaizmirstamas 12 stundas.  Pasākumā guvām daudz jaunu ideju, piedzīvojumu un daudz pozitīvu emociju. Pasākums bija ļoti labi organizēts. Paldies Madonas Jauniešu domei par uzaicinājumu piedalīties šajā pasākumā!”

Katram ir iespēja piedzīvot šādus pasākumus, ir tikai jāsameklē atbilstošākais, jāpiesakās un, lai notiek! :)

Ilze Usāne
Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    30.08.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK