Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Pirmo reizi Iecavā - Loesje radošās rakstīšanas nodarbība!

25.10.2018 0

Iecavas Jauniešu centrs Latvijas simtgadē piedāvā izpausties radoši, radot plakātus LV-100 tematikā. Vai esi gatavs piedzīvot melni - balto revolūciju un būt viens no tās radītājiem?


 

Pirmo reizi Iecavā - Loesje radošās rakstīšanas nodarbība!

KĀ TAS NOTIEK?

Radošās rakstīšanas darbnīcā, izmantojot Loesje tehniku, dalībniekiem ir iespējams paust savu viedokli par Latvijā un pasaulē notiekošajām aktualitātēm.

Darbnīcas programmā:
+ Iepazīšanās ar Loesje un organizācijas pārstāvētajām vērtībām;
+ Vienošanās par rakstīšanas tēmām;
+ Iesildīšanās uzdevumi;
+ Tekstu rakstīšana, izmantojot Loesje radošās rakstīšanas tehniku;
+ Radīto tekstu kopīga izvērtēšana.

KAS TAS IR?

Starptautiskā organizācija „Loesje” ir radusies 20. gadsimta astoņdesmitajos gados Nīderlandē kā septiņu cilvēku iniciatīva, lai radoši izmantotu ikvienam no mums esošās vārda brīvības tiesības. Mūsdienās organizācijas draugi un atbalstītāji ir vairāk nekā 25 pasaules valstīs, kopš 2006. gada arī Latvijā. Organizācijas galvenā iezīme ir melnbalti, vienkārši veidoti plakāti par dažādām nopietnām un nenopietnām tēmām, kas aicina sabiedrību uz brīdi apstāties un aizdomāties par pasaulē notiekošo un mūsu pašu lomu šajos notikumos. Plakātu teksti tiek radīti radošās rakstīšanas darbnīcās, kurās tiek izmantota īpašā Loesje tehnika un darbnīcas dalībnieku radošuma mijiedarbības spēks.

Veiksmīgākie saukļi, kas pārtaps plakātos tiks vesti ielās uz fotosesiju novembrī (uz kuru būs atsevišķa pieteikšanās) un pēcāk veidota izstāde Iecavas Jauniešu centrs kāpņu telpā!

Esi viens no mums un piesakies šeit - https://goo.gl/forms/vLtY2VBA1b7osgC52, jo vietu skaits ir ierobežots!

Ilze Usāne
Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    25.10.2018
TWITTER
Iecavas novads
20 aug
Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ie… https://t.co/j8WYbdeZyc