Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

«Kapitāli» vīri apvienojas dubultizstādei

19.07.2017 0

18. jūlija vakarā Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā tika atklāta biedrības «RaDam» organizētā Rolanda Lineja fotogrāfiju un Edija Arāja antīko fotoaparātu dubultizstāde.

«Kapitāli» vīri apvienojas dubultizstādei
FOTO: Una Nille

Atklāšanas vakarā bija sapulcējušās Rolanda Lineja un Edija Arāja ģimenes un draugi, lai sveiktu māksliniekus. Gan Rolands, gan Edijs dalījās ar stāstiem iz vēstures un savu kaislību – fotografēšanu un fotoaparātiem.

RaDam pārstāve Ginta Zaumane izstādes atklāšanā dalījās ar stāstu, kā uzrunājusi Rolandu topošajai izstādei. Savukārt izstādē vērojama R. Lineja fotogrāfija, kurā redzams Iecavas Divkalniņš kādā skaistā ziemas dienā – dienā, kad tapa ideja par dalību izstādē. Ediju Arāju pievienoties izstādei uzaicinājis Rolands, un tā tapa pirmā Iecavā atklātā dubultizstāde «Iecava foto».

Izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā, bet Iecavas svētku laikā iedzīvotāji aicināti izstādi apmeklēt 22. jūlijā plkst. 12:00-15:00.

Kopumā Rolanda Lineja fotogrāfiju izstāde apmeklētājus priecēs mēneša garumā, bet Edija Arāja fotoaparātus varēs apskatīt aptuveni 2 nedēļas.

Fotogalerija:
Una Nille
Lapas informācija atjaunota:    19.07.2017
TWITTER
IecavaLV
22 Jun
Sveicam Līgo svētkos! https://t.co/W7qhCrasdK