Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Martā amatierkolektīvi koncertēja un rādīja prasmes konkursā

06.04.2018 0

29. martā Grenctāles kultūras namā notika Bauskas deju apriņķa XVI Deju svētku koprepertuāra koncerts «Dejosim no visas sirds». Iecavas kultūras namu pārstāvēja jauniešu deju kolektīvs «Jezga», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Iecava» un senioru deju kolektīvs «Iecavnieks».

Martā amatierkolektīvi koncertēja un rādīja prasmes konkursā

Folkloras kopas «Tarkšķi» lielajām meitenēm marta sākumā bija gods piedalīties Roberta Zuikas grāmatas «Lakstīgala» un pievienoto CD atvēršanas svētkos Latviešu Biedrības namā. Vairāk nekā 100 tautasdziesmu ierakstīšanā piedalījās Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, folkloras kopu «Kokle», «Zīle» un «Tarkšķi» dalībnieki. Arī dziesmu ierakstīšanas process Leona Sējāna studijā pirms tam bija ļoti aizraujošs.

Savukārt 23. martā 14 skanīgākie «Tarkšķu» bērni piedalījās tradicionālās dziedāšanas konkursa «Dziesmu dziedu, kāda bija» Zemgales reģionālajā pusfinālā. Konkursā katram dalībniekam bez pavadījuma jāizpilda divas dažādu žanru un dziedāšanas manieru tautasdziesmas.

Konkursā piedalījās arī folkloras kopu dalībnieki no Jelgavas novada, Ozolniekiem un Bauskas. Dziedātājus vērtēja etnomuzikoloģes, grupas «Tautumeitas» dalībnieces Lauma Bērza un Laura Līcīte. Liels prieks, ka finālam Rīgā 21. aprīlī izvirzīti astoņi tarkšķēni. Lai veicas!

Agate Mediņa
Iecavas kultūras nama ārējo sakaru koordinatore
Lapas informācija atjaunota:    06.04.2018
TWITTER
IecavaLV
20 mar
Uzņēmums SIA «BGGS Serviss» informē, ka no šodienas, 20. marta, uzņēmums ir uzsācis organiskā mēslojuma jeb digestā… https://t.co/8p69CDgN9c