Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

''Kamenes'' izdanco ārpus novada

05.06.2018 0

Saulainajā 3. jūnija dienā mēs, senioru grupas “Kamenes” dejotājas, devāmies uz Auci, kur deju kolektīva “Randiņš” vadītāja Ināra Rumba mūs aicināja kuplināt senioru deju festivālu “Madarās, baltajās madarās…”.

''Kamenes'' izdanco ārpus novada
FOTO: no A. Naglišas albuma

Festivāls notiek jau 11. reizi. Šogad tajā piedalījās 14 deju kolektīvi no Saldus, Baložiem, Jelgavas novada, Salaspils, Tukuma  un viesi no Telšu pilsētas Lietuvā.

Plkst. 14.00 Auces pilsētas laukumā ar brīnišķīgām dejām koncertu sniedza Lietuvas dejotājas, savukārt plkst. 17.00 savu dejas soli rādīja Latvijas deju kolektīvi.   

Mums šī bija pirmā tik nozīmīga uzstāšanās ārpus mūsu novada, ko pavadīja gan uztraukums, gan piedzīvojumi – pirms mūsu kolektīva solo dejas “Tāgadiņš” pēkšņi sāka līt un zibeņot. Tomēr tas netraucēja izjust dejas prieku. Dejojām piecas dejas, un, lai gan mūsu deju pieredze ir neliela (dejojam vien dažus mēnešus no šīs sezonas sākuma), tomēr skatītāji un citi dejotāji mūsu kolektīvu novērtēja atzinīgi.

Vadītāja Inese Smilškalne pēc koncerta teica: “Esmu ļoti gandarīta par “Kamenēm”, kuras daudz strādāja, lai noslīpētu dejas un sevi godam parādītu.” Mīļš paldies Inesei par iecietību un sapratni! Esam priecīgas, ka mums kopā izdevās radīt prieku sev un godam nest Iecavas vārdu.

Liels paldies arī Iecavas novada domei un priekšsēdētājam Aivaram Mačekam par atbalstu un transporta nodrošināšanu.

Paldies par degsmi, dzīvesprieku un atbildību Sociālā dienesta darbiniecei Ilvai Vansovičai, kura iedrošināja un atbalstīja mūsu neprātīgo ieceri – dejot. Ar Ilvas atbalstu spējām līdz koncertam uzšūt sev arī jaunas un košas blūzes.

21. jūlijā mēs dejosim Bauskas senioru deju festivālā «Annas danči».

Velta Gridjuško
dejojošo “Kameņu” dalībniece
Lapas informācija atjaunota:    06.06.2018
TWITTER
IecavaLV
18 mar
Aicinām līdz 1.aprīlim iesniegt projektu pieteikumus ‘’Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizācij… https://t.co/cXu3Z2V9Hi