Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

25. augustā Iecavā svinēsim Ģimenes dienu

07.08.2018 0

Pasākumu organizē Iecavas kultūras nams, un Ģimenes dienai veltītās aktivitātes notiks parka estrādē.

25. augustā Iecavā svinēsim Ģimenes dienu

Plkst. 12:00 sāksies koncertšovs bērniem - «Izklausies dzirdēts mežā». Tas ir jautrs, muzikāls un izglītojošs koncertšovs, kura pamatā ir stāsts par diviem zaķiem, kurus atveido Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis un aktrise Ravita Rozīte. Zaķi ik dienas cītīgi rūpējas par tīrību un kārtību mežā, kuru cilvēki allaž piemēslo. Kādu dienu abu zaķu mērs ir pilns, jo viņi atrod mežā izmestu planšeti. Emociju uzjundā zaķiem dzimst ideja - radīt pašiem savu šovu, kurā piedalītos meža zvēri, lai glābtu mežu no tā piedrazošanas un rosinātu cilvēkiem aizdomāties par kārtību. Lai izvēlētos labākos no labākajiem, zaķi izsludina pieteikšanos meža superšovam «Izklausies dzirdēts – mežā». Abiem zaķiem par pārsteigumu izrādās, ka mežs ir pilns ar talantīgiem dzīvniekiem un dažs no tiem pat ļoti līdzinās pasaules superzvaigznēm. Lomās - 13 jaunie estrādes solisti no visas Latvijas: vecumā no 7 līdz 25 gadiem.

Plkst. 14:00 - jaunās X-FAKTORS sezonas, kantri mūzikas festivāla, Summer Sound festivāla dalībnieču – Iecavas kultūras nama studijas «Aprīļa pilieni» meiteņu grupas «CARNELIAN» koncerts. Koncerta īpašais viesis - jaunais dziedātājs Aivo Oskis. Koncertā skanēs populāru Latvijas mākslinieku dziesmas, kantri stila dziesmas, kā arī citas atpazīstamas melodijas.

Paralēli koncertiem no plkst. 12:00 ikviens varēs piedalīties jautrās un aizraujošās izklaidēs kopā ar radošās aģentūras «Pasaku nams» varoņiem. Savukārt «Priekatrakcija» parūpēsies par piepūšamajām atrakcijām «Ķepu patruļa» un «Sūklis Bobs», velokartiem un uzkodām.

Parkā būs pieejamas arī izjādes ar zirgiem, kā arī darbosies vietējo uzņēmumu tirdziņš. Neaizmirstamu un skaistu atmiņu radīšanai – foto kopā ar Iecavas Jauniešu centru.

 
Agate Mediņa
Iecavas kultūras nama ārējo sakaru koordinatore
Lapas informācija atjaunota:    10.08.2018