Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Ieskandina valsts dzimšanas dienas mēnesi

05.11.2018 0

2. novembra vakarā Iecavas kultūras namā sirsnīgi, jaudīgi un patriotiski izskanēja Iecavas Mūzikas un mākslas skolas koncerts «Ar mīlestību - Latvijai».  Mazajā zālē skatītājus priecēja vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņu darbu izstāde.

Ieskandina valsts dzimšanas dienas mēnesi
FOTO: Anta Kļaveniece

Koncertā Iecavas Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) pedagogu, esošo un bijušo audzēkņu priekšnesumus papildināja solisti Aira Rūrāne, Jānis Misiņš un Atis Ieviņš, kā arī jauktais koris «Iecava». Muzikālo sniegumu emocionāli bagātināja Jāņa Jaunsudrabiņa un Māras Zālītes dzejas rindas, kuras bija ierunājuši skolas audzēkņi Arnolds Rodenkirhens, Patrīcija Keita Gridzbaure, Dace Naguraviča, Marta Zakarīte un Ksenija Siliņa.  

IMMS audzēkņu muzikālo varējumu iecavniekiem ir bijusi iespēja novērtēt dažādos pasākumos arī iepriekš, bet vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņu veikums kultūras namā bija redzams pirmoreiz. «Gribējām ļoti koncentrēti parādīt mazliet no visa, lai iecavnieki redz, kas notiek mākslas skolā. Ja bērni tur nemācās, tad priekšstata nav. Prieks, ka koncerta starplaikā zāle bija pilna, un tas nozīmē, ka aptuveni trīssimt cilvēku šo priekšstatu guva,» pastāstīja programmas skolotāja Signe Potaša.

Plašāk - laikraksta ''Iecavas Ziņas'' 9.novembra numurā.

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    05.11.2018
TWITTER
Iecavas novads
20 aug
Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ie… https://t.co/j8WYbdeZyc