Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Digitālās nedēļas pasākums pulcē un iedrošina seniorus

03.04.2019 0

29. martā Digitālās nedēļas ietvaros Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā viesojās Iecavas Vienotā klientu apkalpošanas centra konsultante Inese Eglīte.

Digitālās nedēļas pasākums pulcē un iedrošina seniorus
FOTO: no bibliotēkas albuma

Klientu apkalpošanas centrs tika atklāts 2019. gada 18. janvārī, tas atrodas Iecavas pašvaldības administrācijas 1. stāvā.

Speciāliste pastāstīja, kādu informāciju un e-pakalpojumus iedzīvotāji var saņemt, vēršoties centrā, iedrošināja nebaidīties svarīgus darījumus kārtot elektroniski, jo tas ietaupa  laiku,  finanses un ir ļoti ērti.

Klātesošie uzdeva dažādus jautājumus par  portāla "Latvija.lv" populārākajiem e-pakalpojumiem, par to, kas ir e-adrese, kāda informācija ir pieejama E-veselības sistēmā, par e-receptēm, par e-parakstu un tā izmantošanas iespējām, par pensiju pārrēķiniem u.c.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!

Arī bibliotēkas iet laikam līdzi, piedāvājot dažādas digitālās iespējas. Pateicoties tām, lasītāji var izmantot vairākus bibliotēkas pakalpojumus elektroniski - neizejot no mājas.

Lai popularizētu šīs digitālās iespējas, 24. aprīlī plkst. 16:00 Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā notiks praktiska datorapmācība “Autorizācijas dati - mūsdienīgiem bibliotēkas pakalpojumiem: “Mana bibliotēka” un 3td.lv e-grāmatu bibliotēka” - par iespējām pārvaldīt savu lasītāja kontu un lasīt e-grāmatas digitāli.

Laipni aicināti gan esošie, gan jauni bibliotēkas lasītāji!

Jolanta Ignate
bibliotēkas vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    03.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
13 sep
Iecavā ir atklātas divas "Grāmatu mājas (uz kājas)". 📚👍Viena pie Iecavas kultūras nama, otra pie Iecavas Mūzikas un… https://t.co/Njpevd8rjf