Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Svētku noskaņu radīja dziedošie cālēni

07.05.2019 0

Sestdien, 4. maijā, Iecavas kultūras namā norisinājās Starpnovadu jauno vokālistu konkurss «Cālis 2019», kurā savu dziedātprasmi rādīja 13 bērni.

Svētku noskaņu radīja dziedošie cālēni
FOTO: Beata Logina

Jautrie draugi Kurmis, Cālis un Puķīte no radošās aģentūras «Pasaku nams» iedrošināja konkursantus kāpt uz skatuves un pastāstīja publikai par viņu talantiem un vaļaspriekiem. Uz ekrāna bija skatāmas iesūtītās fotogrāfijas no mazo vokālistu sadzīves.

Dziedošo cālēnu vecākus, radus un draugus iepriecināja skanīgi un vizuāli pārdomāti priekšnesumi. Pasākuma ģimenisko noskaņu vairoja dziesmas par pavasari un māmiņu, atgādinot, ka pavisam drīz – 12. maijā - svinama Mātes diena.

Konkursanti tika vērtēti divās vecuma grupās – līdz piecu gadu vecumam un 6-7 gadu vecumu sasniegušie. Bērnu sniegumu salīdzināt un vērtēt ir ļoti grūti, atzina žūrijas pārstāves ar pedagoģisko izglītību – Iecavas vidusskolas mūzikas skolotāja Milita Pīlādze un Dienas centra «Iecavnīca» sociālā darbiniece Ilva Vansoviča -, sakot paldies gan cālēnu pedagogiem par ieguldīto darbu, gan visiem bērnu atbalstītājiem.

Paveikt sarežģīto vērtēšanas uzdevumu palīdzēja daudzu vokālo konkursu laureāte un meiteņu grupas «Carnelian» dalībniece Patrīcija Spale. Jauniete pasākuma izskaņā izpildīja trīs dziesmas, kā arī vēlēja cālēniem turpināt dziedāt - nodarboties ar to, kas viņiem patīk un padodas.

Apbalvojumus saņēma visi konkursa dalībnieki, bet īpaši tika izcelti katras grupas trīs labākie priekšnesumi. Jaunāko vokālistu grupā 1. vietu ieguva Anderss Kreicšteins, 2. vietu – Bruno Manuels Vēvers un 3. vietu - Emīlija Voroškova. Otrajā grupā par skanīgāko dziedātāju tika atzīta Sintija Siliņa, 2. vieta tika piešķirta Laurai Ivanovai, bet 3. vieta - Samantai Šulcai.

Fotogalerija:
Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    07.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 aug
‼️ Atgādinām, ka no 24. līdz 31. augustam remontdarbu dēļ būs slēgts Pārupes gājēju tiltiņš. Uzņēmums SIA «MA-TAKA… https://t.co/5ge1NtNcVt