Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

“Izaugsmes dienā” gūst vērtīgas zināšanas personības pilnveidei

17.05.2017 0

15. maijā Iecavas kultūras namā visas dienas garumā notika izglītojošas lekcijas un meistarklases Latvijā iecienītu lektoru - Roberta Ķīļa, Jāņa Palkavnieka, Mārtiņa Zvīguļa, Jaroslava Romanoviča - vadībā.

“Izaugsmes dienas” ietvaros notika paralēlas sesijas četrām dažādām mērķauditorijām: pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām.

Pašvaldības darbinieki varēja uzzināt LEAN vadības pamatprincipus un to pielietojumu savā darbā. Lektors J. Romanovičs sniedza padomus un atklāja labās prakses piemērus no citām Latvijas pašvaldībām, kurās ieviesta šī vadības sistēma. LEAN tiek dēvēta par produktivitātes atslēgu, jo tās pamatā ir nepārtraukta pilnveidošanās un nevajadzīgu darbību likvidēšana, uzlabojot iestādes darba efektivitāti. 

Izglītības un kultūras iestāžu vadītājiem un darbiniekiem tika dota iespēja gūt izpratni, kā veidot iestādes tēlu un piesaistīt klientus. Lekciju vadīja “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, kurš dalījās sekmīgā pieredzē par spēju mūsu valstī radoši attīstīt uzņēmumu, veiksmīgi izceļot savus plusus.

Uzņēmējiem un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem lektori sniedza ieskatu uzņēmējdarbības vides attīstības tendencēs, informēja par finansējuma un citu investīciju piesaistes aktuālajām iespējām. Lekciju dalībniekiem bija iespēja gūt vērtīgas zināšanas, kuras pielietojamas profesionālajā vai brīvprātīgajā darbā.

Vidusskolēni un jaunieši piedalījās Mārtiņa Zvīguļa vadītā meistarklasē par tēmu “Kā radīt un attīstīt biznesa ideju?”.

Dienas noslēgumā uzstājās īpašais viesis - harizmātiskā televīzijas un radio personība Baiba Sipeniece–Gavare. Viņa klātesošos aizrāva ar atraktīvu stāstu par savu dzīvi un karjeru, iedvesmoja nepadoties grūtībām un piepildīt savas vēlmes.

Iecavas novada iedzīvotāji piesakoties bija mazaktīvi, tādēļ piedalīties tika aicināti arī pārstāvji no kaimiņu novadiem. Kopumā “Izaugsmes dienu” apmeklēja aptuveni 100 dalībnieki.

“Izaugsmes diena” ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā. Tās mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā.

Pasākumu organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Iecavas novada domi.

 

Fotogalerija:
Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    17.05.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
17 Jan
Pašvaldība vēlas iegādāties zemesgrāmatā reģistrētus daļēji labiekārtotus un nelabiekārtotus dzīvokļus visā novada… https://t.co/QcSyFcUq5w