Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Vandaļi posta Iecavu

02.08.2017 0

Naktī no 31. jūlija uz 1. augustu Iecavas novada teritorijā ir noticis kārtējais vandalisma akts. Pagaidām nenoskaidrotas personas diennakts tumšajā laikā, pārvietojoties pa Edvarta Virzas ielu, ir nodarījušas vairākus postījumus.

Vandaļi posta Iecavu
FOTO: Gita Kravala

Tā kā Iecavas novada pašvaldībai nodarīti materiālie zaudējumi, tā ir vērsusies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļā ar iesniegumu uzsākt kriminālprocesu, lai sauktu vainīgās personas pie atbildības, informē pašvaldības juriste Gita Kravala, kas nodarīto fiksējusi arī fotouzņēmumos.

Edvarta Virzas ielā pie 13. nama vandaļi izlauzuši tur iebetonēto atkritumu urnu un pārmetuši pār sētu mājas dārzā; uz Dzintaru ielas stūra līdz zemei nolocīta un salauzta ielu norāžu zīme; pie stenda «Ozola acīm» izlauzts puķu pods, sabojāti dekoratīvie stādījumi un saspārdīta atkritumu urna; Raiņa ielas krustojumā abās ielas pusēs līdz zemei nolocītas un salauztas divas ceļa zīmes un saspārdīta atkritumu urna; Baldones ielā pie krustojuma, kas ved uz atpūtas vietu «Spirtnieki», līdz zemei nolocīta un salauzta ielu norāžu zīme.
Saskaņā ar VAS «Latvijas Valsts ceļi» Bauskas nodaļas Iecavas iecirkņa sniegto informāciju vienas ceļa zīmes atjaunošanas izmaksas ir aptuveni 65 eiro. Tāpat no jauna ir jāiebetonē un jāsalabo atkritumu urnas, jāatjauno dekoratīvo augu stādījumi.

Šādi vandalisma akti Iecavā atkārtojas jau vairākas reizes. Arī pirms Iecavas svētkiem, 19. jūlijā, Iecavas parkā tika nolocīta un sabojāta Brīvības pieminekļa informācijas plāksne, regulāri tiek bojāti puķu stādījumi, ceļa zīmes, atkritumu urnas.

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    02.08.2017
TWITTER
IecavaLV
22 Jun
Sveicam Līgo svētkos! https://t.co/W7qhCrasdK