Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Sāk Iecavas parka labiekārtošanu

11.09.2017 0

Sākti infrastruktūras uzlabošanas darbi Iecavas parkā, kuru laikā tiks sakārtota taka no koka gājēju tiltiņa līdz Iecavas Mūzikas un mākslas skolai, kā arī uzlabota pieejamība tiltiņam.

Sāk Iecavas parka labiekārtošanu
FOTO: Lelde Podniece-Jostmane

Notiek vecā takas seguma demontāža, grunts uzrakšana, drīzumā plānots sākt pandusa un betona atbalstsienas izbūvi pie gājēju tiltiņa. Darbu laikā aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un izvēlēties citus pārvietošanās ceļus!

Projekta ietvaros, lai risinātu jautājumus par gājēju drošību un vides pieejamību, tiks uzlabota piekļuve gājēju tiltiņam, kā arī takas infrastruktūra, ierīkojot apgaismojumu un bruģa segumu, atpūtas vietas ar soliņiem un atkritumu urnām.

Būvdarbu veicējs SIA “Kvinta BCL” darbus plāno beigt līdz 2017. gada 31. oktobrim.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības attīstības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu. Kopējās būvdarbu izmaksas ir 85 256,04 eiro ar PVN, tajā skaitā publiskais finansējums ir 45 000 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums - 40 256,04.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    24.10.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s