Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Saņemta atbilde par nojumes izveidi autobusu pieturā “Zorģi”

05.10.2017 0

VAS “Latvijas Valsts ceļi” Bauskas nodaļa ir izskatījusi Iecavas novada domes 6. septembra vēstuli ar lūgumu rast iespēju izbūvēt nojumi autobusu pieturvietā “Zorģi”, kas atrodas autoceļa A7 malā virzienā uz Bausku.

Vēstulē skaidrots, ka valsts autoceļu uzturēšana notiek nepietiekama finansējuma apstākļos, tādēļ nodaļas budžetā pēdējo gadu laikā nav paredzēti līdzekļi nevienas jaunas nojumes izbūvei uz valsts autoceļiem. Nodaļas vadītājs Dzintars Dzenis tomēr atzīmē, ka plānošanas process autoceļu tīklā ir nepārtraukts, jo noteiktās prioritātes mainās.

Izstrādājot budžeta plānu nākamā gada vasaras sezonai, “Latvijas Valsts ceļu” Bauskas nodaļa sola iekļaut arī nojumes izbūvi pieturvietā “Zorģi”. Lēmumu par to, vai iesniegto objektu apstiprināt, pieņems Satiksmes ministrija, ņemot vērā pieejamo finansējumu.

Dz. Dzenis skaidro, ka Ministru kabineta noteikumi Nr. 224 “Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to kontroli” nenosaka, ka pieturvietu aprīkošana ar nojumēm ir obligāta.

Pašvaldības pārstāvju un Zorģu iedzīvotāju tikšanās laikā, kas notika 4. septembrī, iedzīvotāji interesējās, vai iespējams sabiedrisko transportlīdzekļu pieturvietā “Zorģi” uzstādīt nojumi, kur varētu patverties no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Šobrīd nojume ir tikai pieturai virzienā uz Iecavu. Pašvaldība ar aicinājumu uzstādīt nojumi vērsās pie VAS “Latvijas Valsts ceļi”, kura apsaimnieko autoceļu A7 un ir atbildīga arī par pieturvietām.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    05.10.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX