Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Notikusi domes sēde

11.10.2017 0

10. oktobrī notika kārtējā Iecavas novada domes sēde, kurā izskatīts 31 darba kārtības jautājums. Sēdē nepiedalījās Atis Avots un Juris Ludriķis.

Apstiprina nākamā gada prioritāros investīciju projektus

Dome lēma apstiprināt Iecavas novada pašvaldības prioritāros investīciju projektus 2018. gadam:
1. Pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centrs» teritorijas labiekārtošana;
2. Iecavas vidusskolas ēdnīcas pārbūves un aktu zāles jaunbūves projektēšana;
3. Iecavas internātpamatskolas sporta zāles projektēšana;
4. Sabiedriskās kārtības nodrošināšana – pašvaldības policijas izveide vai Sabiedriskās kārtības dienesta paplašināšana.

Izmaiņas pašvaldības normatīvajos aktos

Dome apstiprināja Interešu izglītības programmu izvērtēšanas un mērķdotāciju sadales nolikumu jaunā redakcijā. Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursa nolikums pieņemts jaunā redakcijā. Apstiprināti saistošie noteikumi «Par Iecavas novada budžeta grozījumiem 2017. gadam». Ar dokumentiem varēs iepazīties pašvaldības portāla www.iecava.lv sadaļā «Normatīvie akti».

Izmaiņas Uzņēmēju konsultatīvās padomes sastāvā

Deputāti lēma atbrīvot AS «Balticovo» pārstāvi Verneru Rinkoviču no Uzņēmēju konsultatīvās padomes komisijas locekļa pienākumu pildīšanas, jo institūcijas nolikums nosaka, ka padomes loceklis nevar būt deputāts.
Šā gada 11. aprīlī dome apstiprināja padomes sastāvu. Tā kā uzņēmumu «Balticovo» konsultatīvajā padomē pārstāv arī Solvita Gulbe, institūcijas locekļi vienojušies, ka darbu turpinās astoņu cilvēku sastāvā.

Lemj par līdzekļu piešķiršanu valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra projektēšanas darbiem

8. augusta domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu nekustamajā īpašumā Skolas ielā 4-600 līdz 2018. gada 1. septembrim ierīkot valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru. Pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs skaidro: lai nākamā gada sākumā varētu izsludināt iepirkumu par būvniecības darbiem un telpas centra vajadzībām sakārtotu laikus, projekta dokumentācijas izstrāde jāsāk jau šogad. Lai telpas būtu piemērotas klientu apkalpošanas centra vajadzībām, tās nepieciešams pārplānot, būtiski ir nodrošināt vides pieejamību personām ar kustību traucējumiem, tāpat jāierīko ugunsdzēsības un apsardzes signalizācija, kā arī jāveic iekšējo komunikāciju nomaiņa.

Dome lēma tehniskās dokumentācijas izstrādei piešķirt 7000 eiro. 2018. gadā projektu par valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru plānots iesniegt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, lai pretendētu uz valsts budžeta dotāciju.

Ar visiem domes sēdē pieņemtajiem lēmumiem varēs iepazīties ŠEIT.

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    11.10.2017
TWITTER
IecavaLV
17 Aug
RT @ltvzinas: Šodien #TautasPanorāma viesojas Aglonas un Mārupes novados, bet rīt būsim Preiļu un Iecavas novados. Atnāc un pastāsti, ko sa…