Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Skolas iela nodota ekspluatācijā

13.11.2017 0

Noslēgusies Skolas ielas pārbūve. 2016. gada 4. novembrī ar ceļu būves uzņēmumu SIA “Binders” noslēgtais līgums paredzēja, ka darbiem jābūt pabeigtiem līdz 2018. gada februārim, taču būvnieki bija apņēmušies projekta realizāciju pabeigt jau šogad.

Projektā izbūvēta gājēju ietve un brauktuve, jauns ielas apgaismojums, pazemes inženiertīkli – saimnieciskā kanalizācija, ūdensvads, lietus kanalizācija

Plānotā līgumcena bija 1 217 777,77 eiro, bet darbu gaitā veidojās sadārdzinājums 43 397,98 eiro bez PVN apmērā. Esošo pazemes komunikāciju dēļ, kuru izvietojums bieži neatbilda topogrāfiskajiem uzmērījumiem un apgrūtināja jaunu tīklu izveidi, radās cenas pieaugums. Tika atklāti arī veci ūdensapgādes tīkli, kas ielas pārbūves zonā izbūvēti no jauna.

Piemēram, posmā no Skolas ielas 5. nama līdz Rīgas ielai bija jāveic vecās, neekspluatējamās siltumtrases demontāža, virs tās bija izbūvēta jaunā siltumtrase, ko uz laiku nācās demontēt, kas darbus apgrūtināja.

Papildus izbūvēta sadzīves kanalizācija Skolas un Dzirnavu ielas krustojumā, noasfaltēta Lauku iela pilnā platumā un brauktuve pie mājas Edvarta Virzas ielā 27.

Simboliska Skolas ielas atklāšana plānota Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas sarīkojumā 17. novembrī Iecavas kultūras namā. Par godu valsts svētkiem un ielas atklāšanai pēc pasākuma notiks uguņošana, kuru šaus no laukuma Skolas un Tirgus ielas krustojumā.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.11.2017
TWITTER
IecavaLV
12 okt
#teirdarbs Pirmsskolas izglītības iestāde ''Dartija'' STEIDZAMI aicina darbā pirmsskolas skolotājus/-as uz noteiktu… https://t.co/ft2FtvIbNt